Kahramanmaraş'ta ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz Ramazan pidesi!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 17 günlük tam kapanma sürecinde ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz olarak sınırsız Ramazan pidesi dağıtımına başladı. 

Genel 30.04.2021, 14:53 30.04.2021, 14:59
Kahramanmaraş'ta ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz Ramazan pidesi!
banner257

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 17 günlük tam kapanma sürecinde ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz olarak sınırsız Ramazan pidesi dağıtımına başladı. 
Halk Ekmek Fabrikası’nda üretimine başlanan Ramazan pidesi, 75 noktada büfeler ve mahalle  muhtarları aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. 
Mahalle muhtarlıklarına benim ekmeğe ihtiyacım var diyen herkese, hiçbir şart aranmaksızın, ayrım yapılmaksızın Ramazan pidesi verilecek. 
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına bağlı İşletme ve İştirakler Şube Müdürlüğü ekmek seferberliği başlatarak, günde 40 bin adet Ramazan pidesi üretecek. 
İhtiyaç sahiplerinin ekmeklerini ücretsiz temin edebileceklerini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Pandeminin getirdiği kısıtlılık nedeniyle ortaya çıkan durum nedeniyle biz Büyükşehir Belediyesi olarak hemşerilerimize ilave destek veriyoruz. 17 günlük kapanma süreci içerisinde de 17 gün süreyle ihtiyaç duyan hemşehrilerimiz bizim ekmek büfelerimizden ücretsiz olarak ekmek elde edebilirler. Bunları da muhtarlıklar aracılığıyla yine koordine ediyoruz. İhtiyaç duyan hemşehrilerimiz, bizim ekmek dağıtım büfelerinden ücretsiz ekmek edinebilirler. Biz bu konuda herhangi bir sınırlama koymadık. Ne kadar ihtiyaç varsa 17 gün içerisinde o kadar destek inşallah veriyoruz. Muhtarlarımıza müracaat ettiklerinde benim ihtiyacım var diyen herkese veriyoruz. Herhangi bir ayrım yapmaksızın, herhangi bir belge istemeksizin vereceğiz. Çünkü ekmek ihtiyacı olan hemşerilerimizde başka bir şey aramıyoruz” dedi. 

HABER FOTOĞRAFLARI

Yorumlar (7)
VATANDAŞ 1 hafta önce
EN UCUZ ŞEY EKMEK ONUNLA REKLAM YAPIYORLAR..ET DE DAĞITIN
hh 1 hafta önce
sayın başkan çalışan emekcilere de bakarmısın
somuncu kafe 1 hafta önce
başkan ekmekle olmaz bu işler yardım edeceksiniz gıda ,giyim , yemek, vb
Türkçü 1 hafta önce
Üsküdar'da ekmekçileri zorla kapattığınız gibi Maraş'ta da kapatın edem.
a 1 hafta önce
koca bi yalan uç gündür yok iki gündür kapalı tüm ekmek bufeleri
Hamdi PAKSOY 1 hafta önce
Ankara b.b.başkanı Mansur Yavaş'dan ALLAH razı olsun. Yaptığı çalışmalar diğer illere örnek oldu. Mansur Başkan bu yardımları yapmadan önce K.Maraş B.Belediyesi böyle bir çalışma yapmadı. Yetmez ama evet diyeceğim
46 1 hafta önce
ALLAHU Teala razı olsun ve muvaffak eylesin
açık
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 10 Mayıs 2021
İmsak 03:47
Güneş 05:22
Öğle 12:34
İkindi 16:22
Akşam 19:36
Yatsı 21:04