Kahramanmaraş'ta Mehmetçik Vakfı Öksüz'e plaket verdi

Mehmetçik Vakfı KMTSO Meclis Başkanı ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı önemli bağış için M. Hanefi Öksüz’e plaket verdi.

Kahramanmaraş'ta Mehmetçik Vakfı Öksüz'e plaket verdi

Uluslararası Tekstil Zirvesi kapsamında düzenlenen ‘Gelenekten Geleceğe’ temalı Sim Sırma Defilesinde Mehmetçik Vakfı yararına açık artırmaya sunulan sim sırma işlemeli tabloyu, KMTSO Meclis Başkanı ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı M. Hanefi Öksüz 50 bin liraya satın almıştı. Mehmetçik Vakfı da bu önemli bağış için M. Hanefi Öksüz’e plaket verdi. Plaketi, Mehmetçik Vakfı Adana Temsilcisi E. Albay Aykut Eroğlu takdim etti.

Plaketi, KMTSO Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun ile birlikte alan Öksüz, ülkemizin ve milletimizin güvenliği için canlarını hiçe sayarak görev yapan erbaş ve erlerimizden şehit olan veya herhangi bir nedenle hayatını kaybedenlerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere sosyal ve ekonomik destek sağlamak amacıyla kurulan Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’nın ulvi bir hizmet sunduğunu söyleyerek, Vakıf Yöneticilerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TAKLA.
TAKLA. - 4 ay Önce

ENVER ÖRENDE KENAN EVREN ADINA OKUL YAPTIRMIŞTI.

Hayırdır
Hayırdır - 4 ay Önce

Niçin sivil toplum örgütlerinden bir vakıf değilde mehmetçik vakfı ???????????

Salak
Salak @Hayırdır - 4 ay Önce

Doğru Cami yaptırma derneğine yapmalıydı

yazık
yazık - 4 ay Önce

Hayratlarını bile reklam yapıyorlar.Öyle ya reklamın iyisi kötüsü,çeşidi olmaz.Koskoca K.maraşımızı tekeline alan kodamanlardan biri işte

Isa
Isa - 4 ay Önce

Mehmetcik vakfi zengine plaket dagitacagina askere sahip cik. Her gun 100-200 asker tutuklaniyor.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154