Kahramanmaraş'ta Millet Bahçesi projesi çalışmalarını bitirmek üzere!

Büyükşehir Belediyesi’nin Pazarcık ilçesinde 95 bin metrekarelik Millet Bahçesi projesi tamamlanıyor.

Genel 16.11.2021, 10:24
Kahramanmaraş'ta Millet Bahçesi projesi çalışmalarını bitirmek üzere!
banner257
banner226

Kentin hemen her ilçesinde çok fonksiyonlu kullanımlarıyla ön plana çıkan Millet Konağı ve Millet Bahçesi konseptinde yeni sosyal tesisler kazandıran Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Pazarcık’taki dev projesini de tamamlıyor. İlçenin tümüne hâkim yükseklikteki Bağdınısağır Mahallesi’ne konumlandırılan tesiste, futbol ve basketbol sahaları, yürüyüş yolları, kent mobilyaları ve oyun grupları montajları tamamlanırken; ağaçlandırma ve peyzaj için toprak hazırlıkları sürüyor. Toplamda 95 bin metrekare alana sahip devasa tesiste, yöresel ürünlerin tanıtılmasına olanak tanıyacak bölümlerin inşalarında betonarme çalışmalar büyük ölçüde tamamlanırken, tesisin kısa süre içinde hizmete açılması hedefleniyor. Genişliği itibariyle bölgenin en büyüğü olan rekreasyon alanı, ağaç ve bitki türünün oluşturacağı devasa yeşil alanlarıyla ilçeye nefes aldıracak.


banner261
Yorumlar (6)
kerem 2 hafta önce
ölü yatırım,yazık milletin parasına.
Recep yiğit 2 hafta önce
Millet bahçesi sizin olsun. Millet et yemek istiyor. Oniki şubat belediye si ve diğer belediyeleri yağma edenler her gün et yiyor. Millette bahçe ile avunur. Hepsi çalıyor.
Hüseyin Dökme 2 hafta önce
ALLAH akıl fikir versin ne diyelim.Millet aş iş derdinde milletin sırtından toplanan vergiler böyle gereksiz rantabıl olmayan yerlere harcanıyor..Millet bahçelerinde insanlar ot çimmi yiyecek insanlar akşam eve nasıl ekmek götürürüm derdinde.
ede46 2 hafta önce
O PARALAR ORALARA HARCAMAK YERİNE ÜRETİM YAPAN BİR FABRIKA İŞLETME KURULSA ÜLKEMİZE KATMA DEGERİ OLUR. İNSANLAR İŞSİZ KALMAZ EVİNE EKMEK GÖTÜRÜR PARK BAHÇE KARIN DOYURMAZ.
Yemliha güneş 2 hafta önce
Çok güzel bir proje helal olsun
Eleştirenler lütfen siz gelmeyin oraya
Kurt 2 hafta önce
Millet ekmek yok diyor bunlar pasta yiyin diyorlar. hala rantçılar durmuyor insanlarda emecek kan kalmadı iliklerini sömürmeye başladılar. O yaptığınız bahçe millet bahçesi değil Suriyeli dinlenme alanı.
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı