Kahramanmaraş'ta park sıkıntıları devam ediyor

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesindeki Trabzon Bulvarında park sıkıntıları devam ediyor.

Kahramanmaraş'ta park sıkıntıları devam ediyor

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesindeki Trabzon Caddesinde park sıkıntıları devam ediyor. İsmet Paşa mahallesinde bulunan Şelale park yanında çift şeritli parklar otomobillerin yoldan geçmesine engel oluyor. Trabzon caddesi, müftülük meydanı ve civardaki tüm  sokaklarda bazı esnafların iş yerlerinin önünde 3 4 araçlık yer kapatması, vatandaşları oldukça zora sokuyor. Yetkili birimlerin park sorununu bir nebzede olsa rahatlatması için, o sokakları kontrol altına alınması gerekiyor. Yıllardır devam eden park sorununun, çözülmesini temenni ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 16:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
RAMAZAN P.
RAMAZAN P. - 4 ay Önce

1- BELEDİYENİN YENİ YÖNETİMİNDEN İLK ÖNCE ŞEHİR TRAFİĞİNE BİRAN ÖNCE ÇÖZÜM BULMASINI BEKLİYORUZ.
2- 2-3 ÜST GEÇİT YAPILDI ALLAH AŞKINA BASAMAKLARI BİR SAYIN.KARŞIYA GİT –GEL 180 BASAMAK.YAŞLILAR.ÖZÜRLÜLER,HAMİLELER,NAMAZI SANDALYEDE KILANLAR,DİZİ AĞRIYANLAR, BEL FITIĞI OLANLAR VS.VS BU İNSANLAR BU ÜST GEÇİTLERİ NASIL KULLANSINLAR?
3- ŞEHRİMİZDEKİ HARABE,VİRANE OLMUŞ,ORTA ÇAĞDAN KALMA GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİNDEN BAŞKA BİR ŞEYİ OLMAYAN BİNALARA BİR AN ÖNCE ÇÖZÜM BULUNSUN.
4- SARAYALTI CADDESİ PLANLANDIĞI GİBİ 40-50 METRE GENİŞLİĞİNDE TRAFİĞE AÇILSIN.YOL İLERİDE 3 E AYRILSIN.BIRYOL BAHTIYAR YOKUŞUN DAN KAYABAŞI NA, BİRYOL ÇOCUK BAHÇEAİNE, BİR YOL KALE DİBİNE BİRAN ÖNCE AÇILSIN.ARABANIN ANAHTARINI ALMADAN NEREN GİDERİM,NEREDEN GELİRİM DERDİNDEN BU MİLLETİ KURTARIN.

rozturk.59
rozturk.59 - 5 ay Önce

Bu Sorunun Çözümü; Yerel Yönetimlerin veya Devletin Alacağı Yasal Tedbirlerle Değil Halkın Kendisindedir ve Ancak, Başta Eğitim ve Sonrasında Saygı İle Çözülebilir...!!!???

Serhat
Serhat - 4 ay Önce

Orada oturuyorum fakat araba yığınında hareket dahi edemiyoruz bu sokakların otoparklıktan kurtarılması lazım

Maraşlı
Maraşlı - 4 ay Önce

Polisinde suçu var.ek park yapanlara yaz cezayı bak bakalim bi daha yazıyor mu

Hüseyin salan
Hüseyin salan - 4 ay Önce

Dün berat kandilinde abdilhamidhan camiisine giderken trafikten dolayı kendimizi yunus emre camisinde bulduk az daha namazı evde kilicaktik .o değil de az daha namazı kaçıracaktık.o mahalleye. ALLAH yardım etsin.

Yörükbeyi
Yörükbeyi - 4 ay Önce

Kardeşim. çarşıya giden araçların içine bakın hep bir kişi. Tek çaremiz var. Metro gibi tramvay gibi araçların olması. İnsanımız otobüs yavaş gidiyor diye binmiyor. Herkesin işi acele bu zamanda. Üngütten doğukente kadar. Tıp fakültesinden necip Fazıl hastanesine kadar olacak. Başka çare yok

Bu Şehrin Insanı
Bu Şehrin Insanı - 4 ay Önce

Şu konular da gündeme gelirse çok güzel olur
1- YOLLAR (Ekinözü-Ilıca- Kahramanmaraş yolu, Kadirli –Andırın –Göksun yolu, )
2- İSTİHDAM ( ilçelerimize küçük ,orta ölçekli fabrikalar kurularak yatırımlar yapılarak insanlara iş imkanı sağlanması)
3- TARIM VE HAYVANCILIK ( bu sektörün sorunları çözülürse şehrimiz ekonomik olarak çok daha canlı hale gelecektir)
4- TURİZM ( sadece Yedikuyuları ön plana çıkarmak yerine ilçelerdeki turizm alanlarının da gerekli tanıtımının yapılması )
5- EĞİTİM ( Şehrimizin eğitim sorunları çözülmelidir)
6- BÜYÜKŞEHİR ( Merkezden ilçelere ilçelerden merkeze günde en az iki defa belediye otobüs seferi olmaldır.

ODİSEUR
ODİSEUR - 4 ay Önce

1 araba 5 kişiliktir 50 kişi biner mi

Nihat KUZU
Nihat KUZU - 4 ay Önce

İsa Divanlı Mahallesi daha berbat durumda kaldırımda yürüyecek yer bulamıyoruz ama tek bir önlem yok İNşAllah yeni belediye başkanımız Hayrettin bey buna bir çözüm bulur sokaklar pislik içinde ayda birkez zor süpürülüyor baştan savma bir şekilde temizlik görevlisine sorduğumda ne yapayım yetştiremiyorum diyor ilginç bir şekilde


SIRADAKİ HABER