banner240

Kahramanmaraş ve Gaziantep'te 19 adet tuvalet kiraya verilecek!

Şehir merkezlerinde bulunan tuvaletler kiraya verilecek, HES kodu ve maske takmak zorunlu olacak.

Genel 16.08.2021, 14:28 16.08.2021, 14:41
Kahramanmaraş ve Gaziantep'te 19 adet tuvalet kiraya verilecek!
banner257
banner226

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürlüğü’ne ait olan ve 73 taşınmazın kiralanması için ihale düzenlenecek.

Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş illerinde aralarında dükkan, büro, tarla, zeytinlik, han, ev, arsa ve meskenlerin bulunduğu 79 taşınmazın ihalesi 25 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nün kiraya çıkardığı taşınmaz arasında 20 adet tuvalet de bulunuyor.

Buna göre, tuvaletlerin muhammen bedelleri 15 TL ile 2.900 TL arasında değişiyor.

Cami tuvaletleri içinde en düşük bedeller 275 TL ile Handanbey Cami, Kozanlı Cami, Bostancı Cami, Şeyh Ömer Cami ve Kurtuluş Cami tuvaletleri için belirlendi.

En yüksek muhammen bedel ise 2.900 TL ile Nuri Mehmet Paşa Cami tuvaleti için belirlendi. Karatarla Cami tuvaletinin muhammen bedeli 2.750 TL, Hacı Veli Cami tuvaletinin ise 1.950 TL olarak belirlendi.

AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAK

Tuvaletlerin ihalesinin Vakıflar Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası İhale Salonunda 25 Ağustos Çarşamba günü yapılacağı duyurulurken, ihale açık artırma usulü ile gerçekleştirilecek.

Yorumlar (11)
ökkeş 1 ay önce
aman oralarda paralı olsun ha. nasılsa herkesin parası var. yahu bari şu cami tuvaletleri ücretsiz olsun . milletin parası olmayınca namaza camiye gidemiyor be. parası olmayanın dini olmayacak mı nasıl müslümanlık bu ya.
memoş 1 ay önce
Kahramanmaraş Ulu Camii tuvaletine talibim. Yıllık 50.000Tl var mı artıran?
ADİL 1 ay önce
Kardeş sana bana düşünmezler.
Ali 1 ay önce
60.000 veririm.
Başkan44 1 ay önce
Oldu aldığımız oksijenide parayla satın fakire nefes aldırmayın.
hasan 1 ay önce
Paragöz dediğimiz yahudiler sinagoglarının altına üstüne ticarethane vs açmazlar bizim camilerin altı dükkan, yanı dükkan ve tuvaletide paralı. Kimin dininin imanının para olduğu çok belli oluyor.
maraşlı murat 1 ay önce
namaz vakitlerinide ihale edin.
celal 1 ay önce
Bu ülkede kdv, ötv, vb. vergiler neden toplanır? vatandaşa hizmet etmeyecekseniz bu vergileri niye alıyorsunuz. benim bildiğim kdv vatandaşa yol, su , elektirik olarak geri dönecekti. olmaz olmaz böyle bir yönetim anlayışı olmaz. yazık yazık.
0007 Hacı Ökkeş 1 ay önce
Millet kirletmesini biliyor...temizlenmesini bilmiyor.Tuvaletler iğrençti...Ücretsiz olunca...pis bırakılıyor ....Cooook doğru bir uygulama....Türkiye'nin bir çok yerinde zaten paralıydı...Destekliyorum....Parası olmayan hazırlıklı çıksın....Bir tuvalet parası cebine koysun..
ali güzel 1 ay önce
Dünyada hangi kilise ve havrada tuvalet paralı millete tuvaletine sıkışmış şekilde namaz kıldırıyorsunuz. Yazık günah buna birileri müdahale etmeli. Yakında abdestsiz namaz kıldıracaklar millete.
Maraşlı 1 ay önce
Ne kadar ayıp birşey insanların temel ihtiyacini karşılamak için ücret ödemesi. Belediyenin yapması gereken iş. O kadar vergi topla ama çiş bile parayla olsun. Nezih temiz bir tuvalet olsa neyse ama pislikten geçilmiyor hiçbirinde tuvalet kağıdı sabun ve havlu yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
34°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 23 Eylül 2021
İmsak 04:51
Güneş 06:12
Öğle 12:30
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:54