KSÜ Rektörü Can İl Milli Eğitim Müdürü'nü ziyaret etti!

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman’ı ziyaret etti.

Genel 28.10.2021, 16:09
KSÜ Rektörü Can  İl Milli Eğitim Müdürü'nü ziyaret etti!
banner257
banner226

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Yusuf Kahraman’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Ziyarette yeni görevi dolayısıyla İl Müdürü Yusuf Kahraman’ı tebrik eden Rektör Can, eğitim camiası, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Kendilerinin de uzun yıllar Milli Eğitim camiasında öğretmenlik ve idarecilik yaptığını ve akademik kariyerini de eğitim yönetimi üzerine sürdürdüğünü hatırlatan Rektör Can, eğitim ve öğretim kurumlarından gelen her türlü destek talebine, ortak proje çalışmalarına ve işbirliğine açık olduklarını ifade etti.

Üniversitelerle Milli Eğitim camiasının sürekli iletişim ve paylaşım içinde olmasını çok önemsediklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman da nazik ziyareti için Rektör Can’a teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 09 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı