KSÜ Rektörü Can, Osman Akgül ile bir araya geldi!

Kahramanmaraş Sütçü imam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Başkanlığına seçilen Osman Akgül ve federasyon yönetim kurulunu Rektörlük Makamına kabul etti.

Genel 13.11.2021, 10:47
KSÜ Rektörü Can, Osman Akgül ile bir araya geldi!
banner257
banner226

Kahramanmaraş Sütçü imam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Başkanlığına seçilen Osman Akgül ve federasyon yönetim kurulunu Rektörlük Makamında kabul ederek bir süre görüştü.

UDEF başkanlığına seçilen Osman Akgül’ü ve oluşturulan yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Rektör Can, insanımızın sosyal hayatına önemli kazanımları olan sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek, üniversite olarak STK’larla yakın ve verimli işbirlikleri yürüttüklerini söyledi.

“Yabancı uyruklu öğrencileri ülkemizin misafirleri olarak düşünüyor, onların her meselesiyle yakinen ilgileniyoruz.” diyen Rektör Can, “Her yıl bir ilde yapılan UDEF’in bilimsel kapsamlı toplantılarının gelecek yıl da üniversitemizde yapılması kararını içtenlikle destekliyor ve teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

UDEF başkanlığına seçilen Osman Akgül ise misafirperverliği ve destekleri için Rektör Prof. Dr. Niyazi Can’a şükranlarını sundu.

Ziyaretin anısına karşılıklı olarak hediye takdimi gerçekleştirildi.

banner261
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 04 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı