Sosyal medya fenomeninin estetik doktoruna tehdit iddiası

Operatör Doktor Güncel Öztürk, burun estetiği yaptığı sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez’in kendisini tehdit ettiğini söyleyerek savcılığa şikayet etti.

Genel 23.01.2019, 12:53
Sosyal medya fenomeninin estetik doktoruna tehdit iddiası
banner257

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; İstanbul Aile Mahkemesi’ne yapılan başvuruda Halil Söyletmez’in estetik görünüşü ve yeni bir imajı için 15 Ağustos 2018 tarihinde burun ameliyatı olduğu ifade edildi. Söyletmez’in burun ameliyatı olduğunu video hazırlayarak takipçileriyle paylaştığını anlatan Dr. Güncel Öztürk’ün avukatı, “Davalı operasyondan sonra müvekkilime teşekkür etmiştir. Sinema filmi de çeken Söyletmez, operasyondan birkaç ay sonra bu defa burnundan memnun olmadığını, doktorun burnunu hatalı yaptığını, bu nedenle artık video çekemez hale geldiğini ve ticari hayatının bittiği iddiasıyla müvekkilimden zararının karşılanması için 155 bin lira para istemiştir.


Zorla müvekkilimin işyerine gelmek istemiş, sözlü ve telefon mesajları ile psikolojik şiddete maruz bırakmıştır. Sosyal medyada tüm Türkiye’ye rezil etmekle ve internette aleyhinde videolar yayınlamakla tehdit etmiştir” dedi. Güncel Öztürk ise polise ifadesinde, “Ameliyattan bir ay sonra bilinmeyen bir sebepten burnunda düşme oldu. Ücretsiz olarak düzeltebileceğimi söyledim. Ancak benden 155 bin lira istedi. Vermeyince beni internette rezil edeceğini, gerekirse hapse gireceğini ve bu işin peşini bırakmayacağını söyledi” diye konuştu. Söyletmez’in avukatı da, “Müvekkilim burun estetiği ameliyatı olmuş ve yanlış yapılan ameliyat neticesinde burnunun ucu düşmüştür” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 19 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı