banner240

Sosyal medyada Fahrettin Koca istifa sesleri! Böylesi görülmedi

Sağlık Bakan Fahrettin Koca'nın yaptığı açıklama sonra sosyal medyada büyük tepki topladı. Çok sayıda kullanıcı Fahrettin Koca'nın istifa etmesi yönünde paylaşımlar yaptı.

Genel 24.09.2021, 10:42 24.09.2021, 12:26
Sosyal medyada Fahrettin Koca istifa sesleri! Böylesi görülmedi
banner257
banner226

Sağlık Bakan Fahrettin Koca, aşı yaptırmayan kişilerin hasta olmadıklarını kanıtlamak amacıyla düzenli şekilde PCR testine tabii tutulacağını ve bu durumun özellikle öğrenci ile velileri için zorunlu olacağını söyledi. Bunun üzerine sosyal medyada büyük bir tepki topladı. Çok sayıda kullanıcı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın istifa etmesi gerektiği yönünde yorumlarda bulunurken, tepkiler sonrasında "#fahrettinkocaistifa" hashtag'i Twitter'da TT oldu.

Sosyal Medya üzerinden atılan twitler;

banner261
Yorumlar (5)
bilgin 3 hafta önce
BOŞ YERE UĞRAŞMAYIN
YEDİRMEZLER
Adaletsiz Buluyorum 3 hafta önce
Milyonların oyu ile seçilen birisinin 3- 5 bin yorumdan dolayı ne olduğu belli olmayan belkide robot yazılım tarafından otomatik yazılan yorumlardan dolayı işini adam gibi yapan insanlar görevden alınamaz...
Seçim 3 hafta önce
Adam atanmış seçilmiş değil
İnsan 3 hafta önce
Zorla PCR testi istenmesi aşıya zorlamaktadır, aşı denilen sıvıların ruhsatı alınmamış ilerde ne gibi olumsuzlari olacağının kimse garantisini veremez Ken bu zorlama niye anlamis değilim, tepki alması bakanın normal, Cumhurbaşkanı na muhalefetten daha çok zarar veriyor bu herif
Ökkeş46 3 hafta önce
Halksan marketin sahiplerinden 3 kardeş geçen günlerde çevre baskısı sonucu gidip aşı oldular. Üçü de ağır hasta şimdi. Ve biri dün vefat etmiş. Diğer kardeşin biri evde dinleniyor diğeri ise hastanedeydi. 46 Yaşındaydı merhum. Aşı dan önce hiç birinin rahatsızlığı yoktu. O kadar çok ki bu tip üzücü haberler.
16°
açık
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak 05:08
Güneş 06:28
Öğle 12:25
İkindi 15:38
Akşam 18:12
Yatsı 19:26