TÜBİTAK Başkanı Mandal, KSÜ'ye ziyaretten bulundu!

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesini (KSÜ) ziyaret etti.

Genel 16.10.2021, 09:07
TÜBİTAK Başkanı Mandal, KSÜ'ye ziyaretten bulundu!
banner257
banner226

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesini (KSÜ) ziyaret ederek yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

TÜBİTAK, KSÜ, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde 14-16 Ekim tarihleri arasında düzenlenen “Geçmişten Geleceğe Bilim Köprüsü” etkinliklerine katılmak üzere Kahramanmaraş’ta bulunan TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal üniversitemizi ziyaret etti.

KSÜ Rektörlük Makamında Rektör Vekili Prof. Dr. İbrahim Taner Okumuş ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Saltalı ile bir araya gelen TÜBİTAK Başkanı Mandal, üniversite bünyesinde tamamlanan, yürütülen ve planlanan alademik çalışmalar ve Ar-Ge projeleri hakkında bilgi aldı.

Üniversitede yürütülen Ar-Ge faaliyetleri ve akademik çalışmaların niteliğinin ve sayısının arttırılmasına yönelik işbirliği alanları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından Prof. Dr. Hasan Mandal, TÜBİTAK’ın yeni dönem çalışmaları ve proje desteklerine ilişkin bilgiler verdi.

Yorumlar (2)
veli kaya 2 ay önce
Caddede kime sorsanız şunu söyler "KSÜde Rektör çok iyi biri ama Prof. Dr. Kadir Saltalı'ya gerek yok"
Dr 2 ay önce
Adam gibi Hoca bu resimdekiler. Tebrik eder başarılarının devamını dilerim
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 08 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı