Ülkücüler polisler için yürüdü

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanlığı İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonrasında yürüyüş düzenledi.Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından düzenlenen yürüyüş, Borsa Kavşağında başladı ve Diriliş Meydanında sona...

Ülkücüler polisler için yürüdü
Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanlığı İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonrasında yürüyüş düzenledi.
Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından düzenlenen yürüyüş, Borsa Kavşağında başladı ve Diriliş Meydanında sona erdi. Yürüyüşe MHP İl Başkanı İlhan Kaya, Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici, MHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Ceviz, Kamu Sen Temsilcisi Turgay Çetin ve yaklaşık 500 kişi katıldı. Borsa kavşağında başlayan yürüyüşe katılan ülkücüler, “Ne mutlu Türküm diyene, Vatan sana canım feda, Şehitler ölmez vatan bölünmez, Dişe diş kana kan intikam intikam” sloganları eşliğinde yürüdü.
Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici yaptığı açıklamada, "İstanbul Vodafone Arena’nın önünde Beşiktaş-Bursaspor maçının sonrasında Çevik Kuvvet polisimize yapılan hain terör saldırı neticesinde Nevşehir’de ki ülkücülerin, Nevşehir halkının bu saldırıya sessiz kalmadığını gösterebilmek için bir yürüyüş düzenledik. Her zaman fedakar polisinin, askerinin yanında olduğunu gösteren Ülkücü hareket bu yürüyüş ile bir kez daha bunu vurgulamak istedi. Gözyaşı ve kandan beslenen hain terör ülkemizde son bulana kadar biz son nefer son nefes kalana kadar mücadelemize devam edeceğiz. Kahraman polisimizin ve askerimizin her zaman yanında olacağız” diye konuştu.
Yürüyüş Diriliş meydanında okunan dua ile sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER