AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kollarından Bu bayrak bize emanet projesi

AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kolları tarafından düzenlenen "Bu bayrak bize emanet" projesi kapsamında, Kahramanmaraşlı şehit ailelerinden Türk bayraklarını teslim alan Abdulsamed Sefa Özşahan, Rümeysa Gül ve Mehmet Ramazanoğlu için uğurlama programı yapıldı.

AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kollarından Bu bayrak bize emanet projesi
banner208

AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kolları tarafından düzenlenen "Bu bayrak bize emanet" projesi kapsamında, Kahramanmaraşlı şehit ailelerinden Türk bayraklarını teslim alan Abdul Samet Özcahan, Rümeysa Gül ve Mehmet Ramazanoğlu için uğurlama programı yapıldı. 

Abdulhamit Han Cami avlusunda düzenlenen programda konuşan AK Parti KahramanmaraşGençlik Kolları Başkanı Kemal Çay, 15 Temmuz'da gecesi evlatların Ulubatlı Hasan, eşlerin şehit onbaşı, kadınların ise Nene Hatun gibi ihanete izin verilmediği ve sancağın yere düşürülmediğini söyledi.

15 Temmuz gecesi ihaneti kurgulayanlara karşı mücadele edildiğini ifade eden Çay, sözlerini şöyle sürdürdü:

"15 Temmuz gecesi, uçaklara, tanklara ve silahlara karşı göğüs gerdik ve asla pes etmedik. İhanet ne denli büyük olursa olsun, ne kadar kanlı olursa olsun asla yılmadık ve yıkılmadık. Milletin adamı üzerinden millete yapılan suikaste müsaade etmedik. Başkomutanın emriyle meydanlarda ihanete sel olduk. Hainleri planlarıyla birlikte yerle bir ettik."

Konuşmanın ardından Abdul Samet Özcahan, Rümeysa Gül ve Mehmet Ramazanoğlu'na Türk bayrakları teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124

banner122

banner112

banner224

banner191

banner154

banner126