Akdeniz'deki deprem Mersinlileri korkuttu

Doğu Akdeniz'de meydana gelen 5,2 büyüklüğündeki deprem Mersin'de de paniğe neden oldu. Deprem sırasında apartmandan dışarı çıkmaya çalışan bir kadın, panikle merdivenlerden kayınca ayağından yaralandı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli...

GÜNCEL 30.07.2015, 02:22
Akdeniz'deki deprem Mersinlileri korkuttu
banner257
Doğu Akdeniz'de meydana gelen 5,2 büyüklüğündeki deprem Mersin'de de paniğe neden oldu. Deprem sırasında apartmandan dışarı çıkmaya çalışan bir kadın, panikle merdivenlerden kayınca ayağından yaralandı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi'nin verilerine göre, deprem saat 01.00'de, Adana'nın Karataş ilçesi açıklarında, yerin 18,1 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

BİR KADIN AYAĞINDAN YARALANDI

Mersin'de de hissedilen deprem kısa süreli paniğe sebep oldu. Havaların sıcak olması nedeniyle uyuyamayan birçok vatandaş depremi hissetti, bazıları ise uykuda yakalandı. Vatandaşlar deprem sebebiyle kendilerini sokağa attı. Deprem sırasında panik yapan Zennure Vuruşkan isimli bir kadın, merkez Akdeniz ilçesi Nusratiye Mahallesi'ndeki evinden çıkmak isterken merdivenlerden kayınca ayağından yaralandı. Komşuları tarafından hastaneye getirilen genç kadın tedavi altına alındı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?