Anne, baba ve çocuk baraj göletinde boğuldu

Kastamonu'nun Devrekani ilçesinde Beyler Barajı Göleti'ne giren Oğuzhan Kadıncıoğlu (22) çırpınmaya başladı. Oğuzhan Kadıncıoğlu ile onu kurtarmak isteyen annesi Behice (46) ve babası Nihat Kadıncıoğlu (47) boğuldu.

Anne, baba ve çocuk baraj göletinde boğuldu

Olay, öğle saatlerinde Devrekani ilçesinde bulunan Beyler Barajı’nda meydana geldi. Ankara’da oturan Kadıncıoğlu ailesi, Kurban Bayramı nedeniyle yakınlarını ziyaret etmek için memleketleri Kastamonu’nun Seydiler ilçesine geldi. Behice- Nihat Kadıncıoğlu çifti çocukları Oğuzhan ile birlikte daha sonra piknik yapmak amacıyla Beyler Barajı kıyısına geldi.

ART ARDA SUYA ATLADILAR

Burada Oğuzhan Kadıncıoğlu serinlemek için baraj göletine girdi. Bir süre sonra suda çırpınan Oğuzhan’ı kurtarmak için önce annesi Behice, ardından ise babası Nihat Kadıncıoğlu suya atladı. Ancak onlar da çırpınmaya başladı, ardından da hepsi gözden kayboldu. Çevredekiler durumu sağlık ve jandarma ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, 3 kişinin cansız bedenlerini sudan çıkardı. 3 kişinin cansız bedenleri, Devrekani Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 2 ay Önce

Rabbim rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşAllah ne denebilirkine inanki bilmiyorum rabbim kalanlarına sabır versin amin

BABA46
BABA46 - 2 ay Önce

RABBİM KALANLARA SABIR VERSİN
NEDENSE HERKESLER BİLİYOR BÜYÜK KONUŞMAMAK ADINA SÖYLÜYORUM TV LERDEN GAZETELERDEN, SOSYAL MEDYADAN CÜMLE ALEM İZLİYOR OKUYOR HAALA BARAJA SERİNLEMEK İÇİN GİRİLİYOR NEDENDİR BİLİNMEZ.LÜTFEN AMA LÜTFEN DUYARLI OLALIM GİRMEYELİM TEDBİRLİ OLALIM İNSANIN İSTER İSTEMEZ BU TÜR HABERLERİ GÖRDÜGÜNDE CANI SIKILIYOR.OLACAK OLMALI DİYORUZ AMA DEMEMEK ADINA DİYORUM TEDBİRİMİZİ ALALIM TAKDİRİ ALLAHA BIRAKALIM.RABBİM GANİ GANİ RAHMET EYLESİN

SIRADAKİ HABER

banner122