Antalya’da 4 kişilik aile evlerinde ölü bulundu! Siyanür mü?

Antalya'da sekiz katlı bir binanın son katında Selim Şimşek, eşi Sultan Şimşek ile çocukları Ceren ve Ali Çınar Şimşek ölü olarak bulundu. Cansız bedenlerinin bulunduğu daireye ilk giren üç polis memuru ile üç sağlık görevlisi de kokudan etkilenince hastaneye kaldırıldı.

Antalya’da 4 kişilik aile evlerinde ölü bulundu! Siyanür mü?

Kan donduran olay, bugün saat 02.00 sıralarında Konyaaltı ilçesi Siteler Mahallesi’nde meydana geldi.

Şimşek ailesinden haber alamayan bir yakını, dün saat 20.00 sıralarında eve geldi. Zile basan yakını, kapının açılmaması üzerine geri döndü.

Gece yarısı tekrar eve gelen aynı kişi, yine kapının açılmaması üzerine durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, Cumhuriyet savcısının talimatıyla kapıyı çilingir yardımıyla açtı.

BABA VE ÇOCUKLARI EL ELE

Eve giren polis ekipleri, salonda Selim Şimşek ve çocukları Ceren ile Ali Çınar’ın ele ele cansız bedenlerini buldu.

Evin diğer bölümlerini de kontrol eden polis, banyoda da anne Sultan Şimşek’in cesedini buldu.

SİYANÜR ENDİŞESİYLE BİNA TAHLİYE EDİLDİ

Polis ekipleri site çevresinde güvenlik önlemi alırken, gelen sağlık görevlileri yaptıkları incelemede Şimşek ailesinin siyanür zehirlenmesine bağlı ölmüş olabileceğini belirtti.

Bunun üzerine polis ekipleri, diğer dairelerin kapısını çalarak binayı boşalttı. Evlerinden çıkan bina sakinlerinin bir kısmı yakınlarının evlerine giderken bazıları ise park ve otobüs duraklarında oturdu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜSEYİN
HÜSEYİN - 2 hafta Önce

ALLAH RAHMET EYLESİN

taşkın
taşkın - 2 hafta Önce

Eğer bu vatandaşlarda geçim sıkıntısından bunalıp intihar ettilerse bu ülkede kimse bana adaletten bahsetmesin. Yerin dibine batsın ak partiside chp side mhp Side... yerin dibine batsın başkanıda vekilide bakanıda... bakın bu ikinci olay ben size söyleyim siyanürle ölümler artacak bu ülkede birde bu çıkacak başımıza. Devlet derhal acil tedbirler alıp insanları refah seviyesine ulaştırmakta mejburdur artık...

SIRADAKİ HABER

banner122