Bitlis’te yakılan araçlar kaldırıldı

Bitlis’te dün akşam saatlerinde yol kesen bir grup PKK’lı tarafından yakılan araçlar, alınan geniş güvenlik önlemleriyle olay yerinden çekildi. Bitlis-Diyarbakır karayolunun 35’nci kilometresinde meydana gelen olay sonrasında yol kesme...

GÜNCEL 30.07.2015, 11:40
Bitlis’te yakılan araçlar kaldırıldı
banner257
Bitlis’te dün akşam saatlerinde yol kesen bir grup PKK’lı tarafından yakılan araçlar, alınan geniş güvenlik önlemleriyle olay yerinden çekildi.

Bitlis-Diyarbakır karayolunun 35’nci kilometresinde meydana gelen olay sonrasında yol kesme eylemi gerçekleştiren bir grup PKK’lı, 3 aracı ateşe vermişti. Can kaybının yaşanmadığı olayda yakılan araçlar sabah saatlerinde jandarma ekiplerinin aldığı güvenlik önlemleri altında kaldırıldı.

Olay, Bitlis-Diyarbakır karayolunun 35. kilometresinde meydana geldi. Dün akşam saatlerinde yolu ulaşıma kapatan terör örgütü mensupları, yolcu ve sürücüleri araçlardan indirerek örgüt propagandası yaptı. Teröristler, o sırada yoldan geçen muz yüklü bir TIR'ı, traktör yüklü bir kamyonu ve 1 kamyoneti ateşe verdi.

Yakılan araçlar, sabah alınan yoğun güvenlik önlemleri altında yoldan kaldırıldı, teröristlerin yakalanması için bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?