Çanakkale'de bayram dönüş kuyruğu başladı

Tatilcilerin dönüşe geçmesi ile Çanakkale feribot iskelelerinde araç yoğunluğu yaşanıyor. Yoğunluk nedeniyle oluşan kuyruk şehir merkezine kadar uzandı. Bayram tatilini Akdeniz ve Ege'de geçiren tatilciler bayram tatilinin son günü dönüşe...

Çanakkale'de bayram dönüş kuyruğu başladı
Tatilcilerin dönüşe geçmesi ile Çanakkale feribot iskelelerinde araç yoğunluğu yaşanıyor. Yoğunluk nedeniyle oluşan kuyruk şehir merkezine kadar uzandı.

Bayram tatilini Akdeniz ve Ege'de geçiren tatilciler bayram tatilinin son günü dönüşe geçti. Gece yola çıkan tatilciler, sabah saatlerinde Çanakkale'ye ulaştı. Anadolu'dan Avrupa'ya geçmek isteyen sürücüler, Çanakkale Boğaz hattındaki feribot iskelelerinde yoğunluğa neden oldu. Sabah erken saatlerinde başlayan araç yoğunluğu, bir süre sonra kuyruğa dönüştü. Feribotların saatsiz çalışmasına rağmen araç yoğunluğu devam ediyor.

Çanakkale'nin Lapseki ilçesi ve Çardak beldesindeki iskelelerde araç kuyrukları oluştu. Kuyrukların zaman ilerledikçe daha artması bekleniyor. Kuyrukta bekleyen sürücüler, yollarda araç yoğunluğunun çok fazla olduğunu belirterek, feribot kuyruğunda fazla beklemediklerini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER