Çorum'da 6 kişi gözaltına alındı

Çorum’da ev ve iş yeri kurşunlama ile tehditle para istenilmesi olaylarına karıştıkları tespit edilen 6 kişi düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Çorum Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, bağ evi, oto ve işyerlerinin...

Çorum'da 6 kişi gözaltına alındı
Çorum’da ev ve iş yeri kurşunlama ile tehditle para istenilmesi olaylarına karıştıkları tespit edilen 6 kişi düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Çorum Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, bağ evi, oto ve işyerlerinin kurşunlanması, tehditle para istenilmesi olaylarıyla ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından bu sabah saatlerinde bazı adreslere operasyon düzenlendi.

Operasyonlarda B.B., S.B., S.Ş., S.B., M.B. ve Y.A. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Şahısların üzerlerinde, ikametlerinde ve iş yerlerinde yapılan aramalarda, 1 tabanca, 1 otomatik tüfek, 2 pompalı tüfek, 2 kurusıkı tabanca, 18 adet çeşitli çapta mermi, 30 adet av fişeği, 2 metalik kelepçe, 2 kar maskesi, 2 plastik jop ve 1 biber gazı ele geçirildi.

Ele geçirilen silah ve mühimmatlara el konulurken, şüpheli şahıslar hakkında gerekli tahkikata başlanıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122