Cumhurbaşkanına Hakaret Eden Kahramanmaraşlı Şahıs Tutuklandı

Cumhurbaşkanına ve devlet büyüklerine sosyal medya üzerinden hakaret eden Kahramanmaraşlı bir kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Cumhurbaşkanına Hakaret Eden Kahramanmaraşlı Şahıs Tutuklandı

Bilecik’te Cumhurbaşkanına ve devlet büyüklerine sosyal medya üzerinden hakaret eden kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Alınan bilgilere göre, Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde yaşayan Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçe nüfusuna kayıtlı Ali Yalınız’ın (50), sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve devlet büyüklerine hakarette bulunduğu tespit edildi. Bunun üzerine Gölpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Ali Yalınız gözaltına alındı. Gölpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğündeki ifadesinin ardından adliye sevk edilen şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 12 ay Önce

Atatürk'ü koruma kanununa rağmen Atatürk'e olmadık hakaretler eden sürekli salıveriliyor. Elbette cumhurbaşkanına hakaretin bir yaptırımı olmalı ama Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret bu yaptırımların en büyüğünü hak ediyor! Allah mekanını cennet etsin başöğretmen Mustafa Kemal'in ve tüm şehitlerimizin..

Vatandaş
Vatandaş @Vatandaş - 12 ay Önce

Beğenmeyenlerin hangi partiden olduklarını çok merak ettim!

cengiz gül
cengiz gül - 12 ay Önce

sayın cumhurbaşkanımıza hakaret edeceğinize ilk önce kendi tipine bak yüzünde meymenet yok birde kahramanmaraşlı olacaksın

SARI
SARI - 12 ay Önce

O iti sahip leri havlatmıştır

Hasan paksoy
Hasan paksoy - 12 ay Önce

Bence sayın cumhurbaşkanı mız bu adamı af etsin sayın cumhurbaşkanı mız ın ne yapmak istediğini anlatsın lar o da özür dilesin ben ce serbes bıraksın lar merhamet edersen merhamet bulursun

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126