Darbeyle falan bizim çocuklarımızın işi olmaz, sabrediyor dik duruyoruz

Sahur operasyonunda tutuklanan İstanbul eski Mali Şube Teknik Büro Amiri Mustafa Demirhan’ın babası Erdal Demirhan, Biz bu ülkede Orta Anadolu’nun insanlarıyız, vatan haini değiliz. O çocukların suçsuz olduğunu Müslüman, milliyetçisi...

Darbeyle falan bizim çocuklarımızın işi olmaz, sabrediyor dik duruyoruz

Türkiye’nin kültür, doğa ve manzara turizmi merkezlerinden Kapadokya’nın bir numaralı ziyaretçileri olan Japon turistlerin, son dönemlerde yakın coğrafyada yaşanan olaylardan ötürü büyük ölçüde sayıları azaldı. Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) ile Türk Hava Yolları, azalan Japon turist sayısını eski seviyelerine ulaştırmak amacıyla işbirliği yapmaya karar verdi.

Japonya pazarını tekrar canlandırabilmek adına yapılabilecek çalışmaları görüşme adına THY’nin Tokyo Müdürü Mustafa Dökmetaş, Osaka Müdürü Sait Şamil Karakuş, THY Nevşehir Müdürü Osman Taha Küçük ve KAPTİD Başkanı Yakup Dinler’in misafiri olarak bölgeye geldi. KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, misafirleri ile Ürgüp’te akşam yemeğinde bir araya gelerek yapılabilecek uygulamaları masaya yatırdıklarını söyledi. Yaptıkları fikir alışverişi sonrasında Kapadokya turizmcilerinin Eylül’de yapılacak olan JTB fuarı ile aynı zaman diliminde workshoplar düzenleme fikrini oluşturduklarını anlatan Dinler, bu konuda THY Japonya müdürlerinin ellerinden gelen her türlü kolaylığı sağlayacaklarını belirtti. Dinler, geçtiğimiz hafta bölgeye gelen 16 üst düzey Japon tur operatörü yetkilisinin son derece iyi izlenimler ile ayrıldıkları da belirtti.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER