‘Doğu kökenli inşaat işçileri, terör örgütü üyeleri ile asla karıştırılmamalı’

Doğu kökenli inşaat işçilerine saldırıların artması üzerine müteahhitler derneğinden sağduyu çağrısı geldi. Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, artan terör olayları nedeniyle vatandaşları daha duyarlı olmaya...

‘Doğu kökenli inşaat işçileri, terör örgütü üyeleri ile asla karıştırılmamalı’
Doğu kökenli inşaat işçilerine saldırıların artması üzerine müteahhitler derneğinden sağduyu çağrısı geldi. Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, artan terör olayları nedeniyle vatandaşları daha duyarlı olmaya davet ederek, sağduyu çağrısında bulundu. Karataş, inşaat sektöründe çalışanların yüzde 60’ının doğu kökenli olduğunu, bu kişilerin terör örgütü üyeleriyle asla karıştırılmaması gerektiğini ifade etti.

Ekmeklerini paylaştıkları inşaat işçileriyle eli kanlı terör örgütü katillerinin birbirine karıştırılmaması gerektiğini anlatan Başkan Karataş, 11 asırdır bu kardeşliğin devam ettiğini ve hep birlikte istihdamın sağlandığını ifade etti. Terörist katillerin ve onları destekleyen dış güçlerin milli birlik ve beraberliğe zarar vermek istediğini belirten Karataş, “Bizlere düşen görev, büyük acımıza rağmen terörist katillerin ve destekçilerinin kirli emellerine ulaşmalarına engel olmaktır. Bunun tek yolu birlik ve beraberliğe sahip çıkarak, itidalli olmaktır. Bütün milletimiz, şehitlerimizin kanlarının yerde kalmayacağından emin olmalıdır. Tahriklere yenik düştüğümüz zaman ülkemize kast edenlerin amaçlarına hizmet etmiş olacağımızı unutmamalıyız.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224