EGO otobüsleri, bayramda 4 gün boyunca yine ücretsiz olacak

Ankara'da Kurban Bayramı boyunca EGO otobüsleri geçmiş yıllarda olduğu gibi yine ücretsiz hizmet vererek. Arife gününden itibaren yoğunluk yaşanması beklenen mezarlıklar, AŞTİ ve ana arterler ile alışveriş mekanlarında zabıta kontrol...

EGO otobüsleri, bayramda 4 gün boyunca yine ücretsiz olacak
Ankara'da Kurban Bayramı boyunca EGO otobüsleri geçmiş yıllarda olduğu gibi yine ücretsiz hizmet vererek. Arife gününden itibaren yoğunluk yaşanması beklenen mezarlıklar, AŞTİ ve ana arterler ile alışveriş mekanlarında zabıta kontrol ve denetimleri artırılacak, ASKİ Kanal Arıza ekipleri, 24 saat görev yapacak.

Ankaralılar her yıl olduğu gibi, Kurban Bayramı süresince 24 Eylül Perşembe, 25 Eylül Cuma, 26 Eylül Cumartesi ve 27 Eylül Pazar günleri belediye otobüslerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. İlk kez Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı bayramda ücretsiz otobüs uygulaması yıllar içinde bir geleneğe dönüştü. Ankaralılar 'EGO Cepte' ile de otobüslerin durağa hangi saatte, hangi dakikada geleceğini, internet ortamından, cep telefonlarından ya da ALO 153’ü arayarak öğrenebilecekler.

Başkentliler, 23 Eylül Çarşamba Arife gününden başlayarak, bayram süresince mezarlık ziyaretlerini de belirlenen bazı noktalardan kalkacak EGO otobüsleriyle yapabilecekler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224