Emniyet Müdürlüğü genel asayiş uygulaması yaptı

Ağrı Emniyet Müdürlüğü genel asayiş uygulaması yaptı. Ağrı İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada vatandaşların huzuru, can güvenliği ve genel asayişin sağlanması amacıyla bir günlük il merkezinde genel asayiş uygulaması...

GÜNCEL 30.07.2015, 14:17
Emniyet Müdürlüğü genel asayiş uygulaması yaptı
banner257
Ağrı Emniyet Müdürlüğü genel asayiş uygulaması yaptı. Ağrı İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada vatandaşların huzuru, can güvenliği ve genel asayişin sağlanması amacıyla bir günlük il merkezinde genel asayiş uygulaması yapıldığı bildirildi.

Uygulamanın; Umuma açık işyerleri, internet cafeler, park ve bahçeler, metruk binalar, cafe ve çay evleri, halkın yoğun olarak bulunduğu alanlar ve iln giriş-çıkışlarında yapıldığı belirtilen açıklamada, "Yapılan uygulamada, 339 şahsın GBT kaydı sorgulanarak bu şahıslar içerisinde, hakkında çeşitli suçlardan aranması bulunan 5 şahıs yakalandı. Bir şahsın üzerinden ruhsatsız 1 adet tabanca ve tabancaya ait 8 adet fişek ele geçirilerek şahıs hakkında yasal işlem yapıldı. 1 şahıs hakkında 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet suçundan işlem yapıldı." denildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?