Erdoğan’ın katıldığı aile fotoğrafında Egemen Bağış da yer aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (TÜMSİAD) genel kurul toplantısında, bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanlarıyla aile fotoğraf çektirildi.Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde...

GÜNCEL 31.01.2015, 17:18
Erdoğan’ın katıldığı aile fotoğrafında Egemen Bağış da yer aldı
banner257
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (TÜMSİAD) genel kurul toplantısında, bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanlarıyla aile fotoğraf çektirildi.

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılan genel kurul toplantısının ardından çekilen aile fotoğrafında eski AB Bakanı Egemen Bağış da yer aldı. Bu arada, TÜMSİAD Başkanı Hasan Kurt, genel kurula katılan tüm bakanların isimlerini tek tek okuyup teşekkür etti. Kurt’un Egemen Bağış’a da teşekkür etmesiyle salonda alkış sesleri yükseldi.

Öte yandan, aile fotoğrafı için sahneye çıkan Erdoğan’ın uyarısıyla İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da aile fotoğrafına dahil oldu. Sahnede yerini alan Egemen Bağış, AB Bakanı Volkan Bozkır ile bir süre sohbet etti.Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?