Güvenç ve Okay Trabzon caddesini gezdi

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, Ak Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan adayı Necati Okay, Trabzon caddesi üzerinde esnaf ziyareti yaparak 30 Mart ”˜ta kendilerine destek vermesini istediler.. esnafın sorununu dinlediler..

Güvenç ve Okay Trabzon caddesini gezdi
Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, Ak Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan adayı Necati Okay, Trabzon caddesi üzerinde esnaf ziyareti yaparak 30 Mart ”˜ta kendilerine destek vermesini istediler.. esnafın sorununu dinlediler..

Her girdikleri yerde büyük ilgi gören Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, ve Dulkadiroğlu ilçe belediye başkan adayı Necati Okay,  vatandaşların dertlerini dinlediler..

Sıtkı Güvenç yaptığı açıklamada: “TBMM tatil ”˜e girmesi ile tüm vekiller seçim bölgelerine dağıldılar, bizlerde Kahramanmaraş'ta seçim bölgemizde her gün bir adayımızla gezerek vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz, oy istiyoruz, Başbakanımıza destek istiyoruz, Kahramanmaraş Büyükşehir avantajlarını anlatıyoruz..

Bugüne kadar il belediyesi olarak Kahramanmaraş'a hizmet verildiğini oysa Kahramanmaraş'ın 15 yıl önce büyükşehir olduğunu o günkü hükümetin büyükşehir yapmadığını anlatan Sıtkı Güvenç: “Kahramanmaraş artık Büyükşehir, Doğuda Dulkadiroğlu, Batıda Onikişubat, Büyükşehir olmak üzere Kahramanmaraş artık 3 belediye başkanı ile yönetilecek geliri ise en az 5 kat artacak Kahramanmaraş hak ettiği hizmetleri alacaktır,” dedi.

Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe belediye başkan adayı Necati Okay: “Ben sadece Dulkadiroğlu ilçesinin belediye başkanıyım, Allah bu görev bize nasip ederse bu bölgede sadece Dulkadiroğlu için çalışacağım böyle olunca da ilçemiz çok güzel hizmetler alacak, Büyükşehir bir yandan biz ilçe belediyesi olarak bir yandan çok güzel hizmetlere imza atacağız onun için 30 Mart da sandıklara giderek, ak partiye oy vermelerini, sandıklara sahip çıkmalarını ve de Türkiye de en yüksek oyu alan ilçe olarak bu seçimlerden çıkmak istiyorum,” dedi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
şehrimizzz
şehrimizzz - 6 yıl Önce

millet artık uyandı... adma bak bana değil başbakana vereckmişiz..bikere yerel faklı bütük şehirde milletin parasyla hizmet gelecek ahh maraşımız bir bilse de şu sahıların başa gelmesini önlese yazık şehrimize.particiliği bırakında şahıslara veriniz.

1man
1man - 6 yıl Önce

Kahramanmaraş uzaya çıksa, her tarafı venedik olsa, tüm baraj kenarları plaja dönüşse, yine dulkadiroğlu bir adım ne uzar ne kısalır. Ne varsa batıya var, bize hep seçim vaadleri var. Gelin buyrun Aslanbey mahallesindeki yolunuzu yapıyoruz deyip, çamurlu yola şükretmemizi sağlayan uygulamanızı yani çağıl taşı döktük diye dökülen kaya parçalarının üzerinde yürümeye çalışın, bir o yana bir bu yana sallanıp ta bir kurban bekleyen iki aydır yapılamamış rögar kapağını görün ondan sonra vaadlerinize siz inanırsanız biz dünden inanmaya razıyız. Maalesef oylar hizmet için değil hatır için veriliyor.

Ali
Ali - 6 yıl Önce

Necati beye sormak istiyorum aday olduğunuz ilçenin mahallelerini biliyor musunuz eminim ki bilmezsiniz, sizin bildiğiniz sadece merkez çünkü oradan hiç çıkmıyorsunuz ve ayrıca bu mahallelerde projeleriniz ne olacak, ayrıca sadece dulkadiroğlu için çalışacağınızı bildirmişsiniz ne o başka şeyler için çalışan var onumu ima etmeye çalışıyorsunuz?

eski akp li
eski akp li - 6 yıl Önce

bu güne kadar hizmet edecektiniz de halkmı engel oldu 11 yıldır siz hükümetsiniz 11 yıldır yapsaydınız maraşı büyük şehir halk uyandı maraşta akp hezimete ugrayacak halkı aptal yerine koymaktan vaz geçin artık

SIRADAKİ HABER