Hastaneye silahlı baskın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi

Çanakkale Devlet Hastanesi'ne silaha giren bir kişi, görevlileri tehdit etti. Özel güvenlik ve hastane görevlilerinin etkisiz hale getirdiği ve silaha el koyduğu vaka, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.Önceki gün saat 14.00 sularında,...

GÜNCEL 30.07.2015, 13:49
Hastaneye silahlı baskın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi
banner257
Çanakkale Devlet Hastanesi'ne silaha giren bir kişi, görevlileri tehdit etti. Özel güvenlik ve hastane görevlilerinin etkisiz hale getirdiği ve silaha el koyduğu vaka, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Önceki gün saat 14.00 sularında, alkollü olduğu öne sürülen N.D. (43), ticari bir taksiyle hastaneye gitti. Acil servise girip sekreterin olduğu bölüme yönelen N.D., belinde bulunan tabancayı çıkararak, "Benimle ilgileneceksiniz!" diye bağırmaya başladı. Hastane çalışanları, önce tepki vermeyerek hiçbir şey olmamış gibi çalışmaya devam etti. Sekreterle konuşmayı sürdüren N.D., özel güvenlik görevlisinin geldiğini görünce, geriye dönerek çevreyi tehdit etmeye başladı. Bu sırada hamle yapan güvenlik görevlisi silahı yakaladı. Çevrede bulunan diğer görevlilerin de devreye girmesiyle şüpheli etkisiz hale getirildi. Dolu olan silahın, boğuşma sırasında tutukluk yaptığı belirtildi. Zanlı N.D., daha sonra polis ekibine teslim edildi. Vaka, güvenlik kameralarınca görüntülendi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?