İnci: FETÖ, PKK ve diğer tüm terör örgütleri ile mücadelemiz sürüyor

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci Türk Polis Teşkilatı'nın 175'inci kuruluş yıl dönümünü tebrik etti.

GÜNCEL 10.04.2020, 09:30
İnci: FETÖ, PKK ve diğer tüm terör örgütleri ile mücadelemiz sürüyor
banner257

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Türk Polis Teşkilatı'nın 175'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

"Teşkilatımız bu zorlu süreçte hayati görev ifa eden sağlık çalışanlarına kolaylık sağlamak ve vatandaşları salgın tehlikesinden korumak için her türlü asayiş tedbirini almıştır. Yol uygulamalarında ve şehir merkezlerinde yapılan denetimler, sosyal yardım desteklerinin koordineli bir şekilde dağıtılması devam ediyor. Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçlularla amansız mücadelemizi ara vermeden devam ettiriyoruz. Uyuşturucu satıcıları tek tek yakalanarak adalete teslim edilmektedir. FETÖ, PKK ve diğer tüm terör örgütleri ile mücadelemiz kararlı bir şekilde sürüyor. Ülkemizin istiklal ve istikbaline göz dikenlere, milletimizin aydınlık yarınlarına kastedenlere karşı mücadele ruhumuz her zaman diridir."

Yorumlar (4)
GÜNGÖRDÜK 2 ay önce
KURULUŞUNUZUN 175 YILINI KUTLUYOR ALLAH cc YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN TEMENNİSİYLE POLİSİME EL KALDIRAN KENDİ İÇİMİZDEN YETİŞEN VATAN HAİNLERİNİ ALLAH A HAVALE EDİYORUM
Genç Osman 2 ay önce
şehir terörü ne zaman bitecek müdürüm?benim polisime el kaldıran terörist değilmi?
KAZIM DENLİ 2 ay önce
dün gece 20 tane (ÇUKUR+KURTLAR VADİSİ )ÖZENTİLİ ÇİŞİKOKAPAT DELİĞİ KANLI TERÖRİSTLER TERÖR ESTİRDİ LÜTFEN HANGİ BİRİM BUNLARA DUR DİYEBİLECEK POLİS DARP EDİLMİŞ NE KADAR ACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
halfetili 2 ay önce
eşkiya şehre indi müdürüm
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?