Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı

K.Maraş Emniyet Müdürlüğünün yıllar süren çilesi sona erdi. Her bölümü farklı bir binada, dağınık olarak hizmet veren Emniyet Müdürlüğü, nihayet kendi binasında hizmet verecek.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Yeni Binasında Hizmet Vermeye Başladı

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü'nün Bahçelievler Mahallesinde Gaziantep yolu Ticaret Odası karşısındaki yapımı tamamlanan yeni hizmet binasına taşınarak vatandaşlara hizmet vermeye başladığı bildirildi.

29 dönüm araziye inşa edilen ve 4 bloktan oluşan yeni hizmet binası, tüm birimleri bir araya topladı.

Vatandaşların ihtiyacına göre özel olarak planlanıp dizayn edilen binada, bloklar arasında kolayca geçiş imkanı sağlayan alanın olduğu, bina ve şube girişlerine tanıtım panoları konulduğu öğrenildi

Asayiş, Trafik, Çocuk Şube, Kaçakçılık, Terörle Mücadele ve diğer tüm birimlerin aynı çatı altında olmasıyla vatandaşlara da büyük kolaylık sağlamasının hedeflendiği belirtildi.

Daha önce birbirinden uzak mesafede dağınık şekilde hizmet veren şubeler bu sayede birleşmiş oldu. Vatandaşlara kolaylık sunan yeni hizmet binası ayrıca zaman ve personel tasarrufu da sağlıyor.

İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Bahçelievler Mahallesi 9015 sokak No:7 de yeni hizmet binasının faaliyete girdiği belirtildi. Açıklamada ayrıca Valilik bahçesindeki Emniyet Müdürlüğü, Belediyedeki ek Hizmet Binası, Bayazıtlı Mahallesindeki Asayiş Müdürlüğü, Esnaf Odasındaki Trafik Şube Müdürlüğü ile, Çocuk Şube Müdürlüğü Binalarının boşaltıldığı, yeni binaya taşındığı, vatandaşların bu binalar yerine yeni hizmet binasına gitmeleri gerektiği kaydedildi.

Dulkadiroğlu ve Onikşubat İlçe Emniyet Müdürlükleri mevcut binalarında devam edeceği, kısa bir müddet sonra yeni ayrı yapılan yeni binalarına taşınacakları da ifade edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
alperen
alperen - 5 gün Önce

Celalettin Güvenç vekilimizin emegine yüegine saglık.Allah var onun ugrası ile yapıldı duydugum kadarı ile.Bize bunlarla gelin helal olsun kalıcı bir yapı oldu memleketimize.

adil öner
adil öner - 5 gün Önce

MAŞAALLAH .tebrikler.hayırlı olsun vatanımıza milletimize

Nacar
Nacar - 5 gün Önce

Hayırlı olsun.

AR
AR - 5 gün Önce

Taşınma işini çabuklaştırsaydınız iyi olurdu. Hayırlı olsun..

Ede46
Ede46 - 5 gün Önce

Her türlü yolsuzluğa ve usulsüzlük e rağmen Nadir de olsa güzel gelişmelerde oluyor...Vatana millete hayırlı uğurlu olsun

MURAT
MURAT - 5 gün Önce

kaç milyon liraya yapılmış onuda gördünüz mü?

murat aydın
murat aydın @MURAT - 4 gün Önce

İstanbul BŞB yaptırdı. Türkiyede 5 şehre

Sade Vatandaş
Sade Vatandaş - 5 gün Önce

Artık anayol kenarlarına, park yeri olmayan, ulaşımı olmayan yerlere sırf reklam için, milletin gözüne sokarak göstermek için artık kamu binası yapmayı bırakın. Toplu taşıma yok, park yeri yok, alt yapı yok. Rant için hem devleti, hem devletin polislerini perişan ettiniz. Etmeyede devam. Başkanlık sistemi nasıl eğleniyor muyuz.

Ali
Ali @Sade Vatandaş - 5 gün Önce

29 dönüm arazisi var masıl park yeri olmaz kesin sen CHP lisindir maksat eleştirmek ya

ulubatlı
ulubatlı - 5 gün Önce

Bina hayırlı olsun.İnşAllah içinde (kelime anlamı koruma olan) vatan ve millete hayırlı 'Polis'ler olur.

drsn
drsn - 4 gün Önce

sağolsun atom karınca yaptırdı bu binayı

demir
demir - 5 gün Önce

hayirli olsun.


SIRADAKİ HABER