Kahramanmaraş merkezde 2019'da

Kahramanmaraş'ta meydana gelen trafik kazaları, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarınca kaydedildi.

GÜNCEL 19.02.2020, 23:54 20.02.2020, 00:03
Kahramanmaraş merkezde 2019'da

Kahramanmaraş'ta meydana gelen trafik kazaları, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarınca kaydedildi. 

Kentte, aşırı hız, dikkatsizlik ve hatalı sollama gibi çeşitli nedenlerden dolayı 2019 yılı içerisinde meydana gelen trafik kazaları kameralara yansıdı. 

12 Şubat Stadyumu Kavşağı'ndaki trafik kazası, Esentepe Mahallesi'nde otomobilin, manevra yapan bir başka araca çarpması görüntülerde yer aldı.

Otogar kavşağındaki kazada ise servis yolundan çıkan bir cip sürücüsünün bir kamyonetle çarpışması kameralarca kaydedildi. 

Görüntülere diğer bazı hasarlı kazalar da yansıdı.

Bu arada alınan bilgiye göre Kahramanmaraş merkezde 2019 yılında trafik kazalarında 20 kişi öldü. Kahramanmaraş merkezde trafik kazalarında 2018 yılında 38 kişi hayatını kaybetmişti.

Yorumlar (3)
istanbul 2 ay önce
Maraştaki tüm sürücüleri İstanbula getirip en az bir hafta uygulamalı trafik eğitimi vermek gerekir. Dolmuş şöförü bile otomobilin geçmesini gurur meselesi yapıyor. Yayalar ayrı alem... yaya geçidinden geçerken sanki sürücüye "bak nasıl bekletiyorum seni" der gibi aheste aheste geçiyor.
Drtuğba 2 ay önce
İzleyin ki marasta verilen ehliyetlerin iptal edilip neden toplanip tekrar sinavla verilmesi gerektigine sizler karar verin sanki lunaparkta carpisan oto surerek almis herifciogullari ehliyeti
fatih 2 ay önce
bakanlık saçmaladı bana sağda bulunan otobüs yol verdi otobüsün önünden geçerken soldan gelen aracı görmedim süratle geliyormuş otobüs şöförü camdan durdurdu beni yoksa araç bayağı süratle bana çarpacaktı aynen kazalar böyle oluyor bu ölen insanların vebali bu kanunu çıkaranlara !