Kahramanmaraş Orta Hal kavşağı yapımı yine mi durduruldu ?

Kahramanmaraş'ın kanayan yarası haline gelen Orta Hal Kavşağında çalışmalar yine mi durduruldu ?

Kahramanmaraş Orta Hal kavşağı yapımı yine mi durduruldu ?

Kahramanmaraş'ta yapımı için start verilen ve 3 ay sonra yapımı tekrardan durdurulan orta hal kavşağı bitmek bilmiyor. Kahramanmaraşlı vatandaşlar bu durumdan oldukça rahatsız olurken, Orta Hal kavşağının yapımının bir an önce bitmesi gerekiyor.

Aynı zaman da tek bir kepçenin çalışması, bu çalışmaların aylarca ve yıllarca devam edeceğinin göstergesi olarak görünüyor.

Akşam saatlerinde korkunç bir trafik izdihamı meydana gelirken, trafik ekipleri trafiği açmak için yoğun uğraş sarf ediyor.

BİR AN ÖNCE YAPIMI TAMAMLANMALI!

İki gün yapımı devam edip, üç gün durdurulan Orta Hal Kavşağının yapımı çok yavaş ilerliyor. Yetkililerin bir an önce el atıp, bu çalışmayı sonlandırması gerekiyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
rozturk.59
rozturk.59 - 2 ay Önce

Acele İşe Şeytan Karışır K. Maraş' lım. Sizler; Çile Çekmeye, Aldatılmaya, Kandırılmaya, Bekletilmeye ve Beklemeye Alışıksınız. Durmak Yok, AaKaPe' ye Oy Vermeye % 70 ile İktidar da Kalmalarını ve Sırtınızdan Geçinmelerini Sağlamaya Devaaammm...!!!??? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hüsin
Hüsin - 2 ay Önce

Büyükşehir Belediyesi işçiler Başkan ne yapıyor ALLAH aşkına yaptıkları bir hizmet yok verin kepçeleri verin işçileri çalışsınlar ama nerde siz yatar halkın parasıyla hizmet alımı yoluyla yapılır değilmi ne suya indirim geldi ne otobüse ee bu belediye ne yapar veya ne yapıyor bilmek istiyorum ???

ahmet hıdır
ahmet hıdır - 2 ay Önce

maraşlı hala anlamadı anlamazda

Ramazan er
Ramazan er - 2 ay Önce

Hangi mübarek zaatın bedduasını aldıysak kahramanmaraş ın hiçbir işi yolunda gitmiyor başımıza adam akıllı yöneticiler gelmiyor. Hepside bankamatik memurları gibi cebine girene bakıyor yazıklar olsun.

Öylesine
Öylesine - 2 ay Önce

Hangi işi tamamladılarki AKP anonim şirketi

EDEM
EDEM - 2 ay Önce

hani debgici dert dinliyodu ne oldu :)))))))))))))beter olsun oy verenler.

SANAYİCİ
SANAYİCİ - 2 ay Önce

BAŞKAN DEBGİCİ BURAYADA DERMAN OLSA SAYIN MİLLET VEKİLLERİMİZ NEREDE DİYE SORMAK GELİYOR İÇİMİZDEN .

Mahmut
Mahmut - 2 ay Önce

Sadece gülüyorum

edeler
edeler - 2 ay Önce

bitmez bizde böyle yöneticiler olduğu sürece bitmez

maraşlı
maraşlı - 2 ay Önce

şaşırdıkmı hayır

sedat
sedat - 2 ay Önce

buna da şükür az az da olsa ilerliyor ya hiç ilerlemeseydi?

osman
osman - 2 ay Önce

HABER46 cesaret hapı mı yuttunuz ne yaptınız oldu olacak andırın maraş arasına yapılmayan köprüyü de bir kaleme alıverseniz çok iyi olacak

Ahmet AZAK
Ahmet AZAK - 2 ay Önce

Böyle rezaleti K.Maraş hak etmiyor.Sabah ve akşam çarşıda trafiğe girmek istemiyorum.zorunlu olarak girmem gerektiğinde dahi aklıma o trafiğe girmek geldiğinde inanın huzurum kaçıyor.AKP'e 6 vekil verdi bu şehir.Yoksa şehrimi cezalandırıyorsunuz. kınıyorum

ahmet
ahmet @Ahmet AZAK - 2 ay Önce

tam tersi bu maraşlı millet bundan daha kötüsünü hak ediyor kardeş sen millet vekili olsan hakkını aramayan koyun millete neden hizmet edesinki zaten her türlü oy veriyor nereye sürsen geliyor ohh daha ne olsun !

V.K.
V.K. - 2 ay Önce

Yeni belediye başkanımız sayın Hüseyin Güngör beş yıl içinde transfer çalışmalarını bitirince hâl kavşağı çalışması başlar. Ne acele ediyorsun sayın editör, baksana seçim biteli 3 ay geçti sayın başkanımız hâlen kadro boşaltıp yerine yeni adamlar transfer ediyor.

Fatih
Fatih - 2 ay Önce

Para yoksa neden başlıyorlar. Varsa neden yapmıyorlar. Yapmayacaklar neden yıkıyorlar. İstasyon köprüsü 40 günde bitecekti ??? 3 ay bitti istasyon köprüsünün 1 tarafı daha bitmedi yapmayacakalrsa diğer tarafa hiç başlamasınlar nooolur

drsn
drsn - 2 ay Önce

BAŞKAN DEPGİCİ VATANDAŞA DERMAN OLUYOR YA..

Mahmut
Mahmut - 2 ay Önce

Devam oy vermeye akıllanmadı gitti bu memleket

maraşlı
maraşlı - 2 ay Önce

İstasyon köprüsünü de yıktı hal kavşağı aslında Nasılsanız öyle yönetilirsiniz mesele dönüp dolaşıp bu ayete gelmiyor mu ?

Xmen
Xmen - 2 ay Önce

Boklu dereyi ıslah çalışması ndan kaynaklanıyor galiba, yoksa bitti sayılır kavşak...

Maraşlı
Maraşlı - 2 ay Önce

Belediye işi gönül işi

Birdost
Birdost - 2 ay Önce

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞIYOR İŞTE ARKADAŞLAR . AVŞAR KAMPÜSÜNÜ NASIL YAPTIYSA BURAYIDA AYNI DÜZENDE YAPMAKTADIR. Büyükşehir Belediyede kendi sorunlarının yanında birde bunların arkasını toplasın

Osmaniyeli
Osmaniyeli - 2 ay Önce

Neeey. Daha bitmedi miii. K. Maraş ta görev yapan öğretmenim. Eylül de geldiğim de hazır olsun bak..

Ali
Ali - 2 ay Önce

Yine durdu hal kavsagi ve istasyon koprusunde göstermelik olarak bir kac isci calisiyor

Evri46
Evri46 - 2 ay Önce

Bu millette acıyın biraz be.

Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

12.07.2019 08:30 bugün oradan geçtim devam ediyor

ramazan
ramazan - 2 ay Önce

İki gün yapımı devam edip, üç gün durdurulan Orta Hal Kavşağının yapımı çok yavaş ilerliyor. Yetkililerin bir an önce el atıp, bu çalışmayı sonlandırması gerekiyor. #kahramanmaraş, #orta hal
kamuoyu açıklaması yapan sayın vekillerimize önemle duyurulur.

maduro
maduro - 2 ay Önce

ver mehteri hal kavsagına...

KARDELEN
KARDELEN - 2 ay Önce

Sayın vekillerimiz yakında Kahramanmaraş için yeni projeler açıklayacak. böyle sıkıştırırsak ödenekler eski projelere kaydırılır. aman haaaa sakın haaaa lütfen


SIRADAKİ HABER

banner122