Kahramanmaraş Orta Hal kavşağı yapımı yine mi durduruldu ?

Kahramanmaraş'ın kanayan yarası haline gelen Orta Hal Kavşağında çalışmalar yine mi durduruldu ?

GÜNCEL 11.07.2019, 13:10
Kahramanmaraş Orta Hal kavşağı yapımı yine mi durduruldu ?
banner257

Kahramanmaraş'ta yapımı için start verilen ve 3 ay sonra yapımı tekrardan durdurulan orta hal kavşağı bitmek bilmiyor. Kahramanmaraşlı vatandaşlar bu durumdan oldukça rahatsız olurken, Orta Hal kavşağının yapımının bir an önce bitmesi gerekiyor.

Aynı zaman da tek bir kepçenin çalışması, bu çalışmaların aylarca ve yıllarca devam edeceğinin göstergesi olarak görünüyor.

Akşam saatlerinde korkunç bir trafik izdihamı meydana gelirken, trafik ekipleri trafiği açmak için yoğun uğraş sarf ediyor.

BİR AN ÖNCE YAPIMI TAMAMLANMALI!

İki gün yapımı devam edip, üç gün durdurulan Orta Hal Kavşağının yapımı çok yavaş ilerliyor. Yetkililerin bir an önce el atıp, bu çalışmayı sonlandırması gerekiyor. 

Yorumlar (29)
rozturk.59 1 yıl önce
Acele İşe Şeytan Karışır K. Maraş' lım. Sizler; Çile Çekmeye, Aldatılmaya, Kandırılmaya, Bekletilmeye ve Beklemeye Alışıksınız. Durmak Yok, AaKaPe' ye Oy Vermeye % 70 ile İktidar da Kalmalarını ve Sırtınızdan Geçinmelerini Sağlamaya Devaaammm...!!!??? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Hüsin 1 yıl önce
Büyükşehir Belediyesi işçiler Başkan ne yapıyor ALLAH aşkına yaptıkları bir hizmet yok verin kepçeleri verin işçileri çalışsınlar ama nerde siz yatar halkın parasıyla hizmet alımı yoluyla yapılır değilmi ne suya indirim geldi ne otobüse ee bu belediye ne yapar veya ne yapıyor bilmek istiyorum ???
ahmet hıdır 1 yıl önce
maraşlı hala anlamadı anlamazda
Ramazan er 1 yıl önce
Hangi mübarek zaatın bedduasını aldıysak kahramanmaraş ın hiçbir işi yolunda gitmiyor başımıza adam akıllı yöneticiler gelmiyor. Hepside bankamatik memurları gibi cebine girene bakıyor yazıklar olsun.
Öylesine 1 yıl önce
Hangi işi tamamladılarki AKP anonim şirketi
EDEM 1 yıl önce
hani debgici dert dinliyodu ne oldu :)))))))))))))beter olsun oy verenler.
SANAYİCİ 1 yıl önce
BAŞKAN DEBGİCİ BURAYADA DERMAN OLSA SAYIN MİLLET VEKİLLERİMİZ NEREDE DİYE SORMAK GELİYOR İÇİMİZDEN .
Mahmut 1 yıl önce
Sadece gülüyorum
edeler 1 yıl önce
bitmez bizde böyle yöneticiler olduğu sürece bitmez
maraşlı 1 yıl önce
şaşırdıkmı hayır
sedat 1 yıl önce
buna da şükür az az da olsa ilerliyor ya hiç ilerlemeseydi?
osman 1 yıl önce
HABER46 cesaret hapı mı yuttunuz ne yaptınız oldu olacak andırın maraş arasına yapılmayan köprüyü de bir kaleme alıverseniz çok iyi olacak
Ahmet AZAK 1 yıl önce
Böyle rezaleti K.Maraş hak etmiyor.Sabah ve akşam çarşıda trafiğe girmek istemiyorum.zorunlu olarak girmem gerektiğinde dahi aklıma o trafiğe girmek geldiğinde inanın huzurum kaçıyor.AKP'e 6 vekil verdi bu şehir.Yoksa şehrimi cezalandırıyorsunuz. kınıyorum
ahmet 1 yıl önce
tam tersi bu maraşlı millet bundan daha kötüsünü hak ediyor kardeş sen millet vekili olsan hakkını aramayan koyun millete neden hizmet edesinki zaten her türlü oy veriyor nereye sürsen geliyor ohh daha ne olsun !
V.K. 1 yıl önce
Yeni belediye başkanımız sayın Hüseyin Güngör beş yıl içinde transfer çalışmalarını bitirince hâl kavşağı çalışması başlar. Ne acele ediyorsun sayın editör, baksana seçim biteli 3 ay geçti sayın başkanımız hâlen kadro boşaltıp yerine yeni adamlar transfer ediyor.
Fatih 1 yıl önce
Para yoksa neden başlıyorlar. Varsa neden yapmıyorlar. Yapmayacaklar neden yıkıyorlar. İstasyon köprüsü 40 günde bitecekti ??? 3 ay bitti istasyon köprüsünün 1 tarafı daha bitmedi yapmayacakalrsa diğer tarafa hiç başlamasınlar nooolur
drsn 1 yıl önce
BAŞKAN DEPGİCİ VATANDAŞA DERMAN OLUYOR YA..
Mahmut 1 yıl önce
Devam oy vermeye akıllanmadı gitti bu memleket
maraşlı 1 yıl önce
İstasyon köprüsünü de yıktı hal kavşağı aslında Nasılsanız öyle yönetilirsiniz mesele dönüp dolaşıp bu ayete gelmiyor mu ?
Xmen 1 yıl önce
Boklu dereyi ıslah çalışması ndan kaynaklanıyor galiba, yoksa bitti sayılır kavşak...
Maraşlı 1 yıl önce
Belediye işi gönül işi
Birdost 1 yıl önce
KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞIYOR İŞTE ARKADAŞLAR . AVŞAR KAMPÜSÜNÜ NASIL YAPTIYSA BURAYIDA AYNI DÜZENDE YAPMAKTADIR. Büyükşehir Belediyede kendi sorunlarının yanında birde bunların arkasını toplasın
Osmaniyeli 1 yıl önce
Neeey. Daha bitmedi miii. K. Maraş ta görev yapan öğretmenim. Eylül de geldiğim de hazır olsun bak..
Ali 1 yıl önce
Yine durdu hal kavsagi ve istasyon koprusunde göstermelik olarak bir kac isci calisiyor
Evri46 1 yıl önce
Bu millette acıyın biraz be.
Vatandaş 1 yıl önce
12.07.2019 08:30 bugün oradan geçtim devam ediyor
ramazan 1 yıl önce
İki gün yapımı devam edip, üç gün durdurulan Orta Hal Kavşağının yapımı çok yavaş ilerliyor. Yetkililerin bir an önce el atıp, bu çalışmayı sonlandırması gerekiyor. #kahramanmaraş, #orta hal
kamuoyu açıklaması yapan sayın vekillerimize önemle duyurulur.
maduro 1 yıl önce
ver mehteri hal kavsagına...
KARDELEN 1 yıl önce
Sayın vekillerimiz yakında Kahramanmaraş için yeni projeler açıklayacak. böyle sıkıştırırsak ödenekler eski projelere kaydırılır. aman haaaa sakın haaaa lütfen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner112
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 05 Aralık 2020
İmsak 05:59
Güneş 07:25
Öğle 12:28
İkindi 15:00
Akşam 17:21
Yatsı 18:42