Kahramanmaraş'ta 2019 Adli Yıl Açılış Töreni Düzenlendi

2019-2020 Adli yılı açılış töreni Kahramanmaraş Adliyesi bahçesinde düzenlendi. Adli yıl açılış törenine Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Garnizon Komutanı Alptan Ulutaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı katıldı.

Kahramanmaraş'ta 2019 Adli Yıl Açılış Töreni Düzenlendi

2019-2020 Adli yılı açılış töreni Kahramanmaraş Adliyesi bahçesinde düzenlendi.

Adli yıl açılış törenine Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Garnizon Komutanı Alptan Ulutaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Turgay Çorak, İdare Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Akçakoca, Vergi Mahkemesi Başkanı Gökhan Balaban, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ayhan Can 4. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kerem Kırtay, Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Niyazi Can, İstiklal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Adnan Küçükönder, Baro Başkan Yardımcısı Ahmet Babaoğlu, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevi Personeli Eğitim Merkezi Başkanı Bülent Delibalta, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, İl Jandarma Komutanı Numan Öksüz, İl Müftüsü Celal Sürgeç, Hâkimler, Cumhuriyet Savcıları, Avukatlar, adliye ve cezaevi personelleri katıldı.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile şehitlerimizin anısına saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşının okunması ile devam olunan açılış programında Kahramanmaraş Valisi Sayın Vahdettin Özkan, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı ve Baro Başkan Yardımcısı Ahmet Babaoğlu’nun konuşmaları ile programa devam edildi.

HABER FOTOĞRAFLARI

Yapılan konuşmaların ardından, Protokol ve katılanlarca Kahramanmaraş E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu hükümlüleri tarafından yapılan Kahramanmaraş iline özgü yemeni ayakkabıları, bakır ev gereçleri, pasta ve tatlı ürünleri, hükümlü el işi hediyelik eşyalara ilişkin serginin gezilmesi akabinde adli yıl açılışı münasebetiyle Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu tarafından hazırlanan pasta kesilerek misafirlere ikram edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 2 ay Önce

İnşAllah birgün güzel ülkem gerçek anlamda Adalet li olarak,mehkemeler bağımsız olur,.. 15 yıl önce çok umutlu idim öyle olacağına inanmistim anlatılamaz ama çocukları nasıl kandırır ve ikna eder ebeveynler öyle inanmistim. şimdi herşey yalan dolan,yandaş ,çıkarcı ,sahtekâr lari görünce tüm inancımı yitirdim,rabbbim benim gibi milyonların inancı ile oynayanlar dan bunun hesabının soruldugunu inşAllah ölmeden gösterir....

SIRADAKİ HABER