Kahramanmaraş'ta eşi Müberra Kuzdan'ı öldüren uzman çavuşa ağırlaştırılmış müebbet

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde otomobilin içerisinde eşini öldüren uzman çavuş Gökhan Kuzdan, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

GÜNCEL 18.02.2020, 18:21 18.02.2020, 18:34
Kahramanmaraş'ta eşi Müberra Kuzdan'ı öldüren uzman çavuşa ağırlaştırılmış müebbet
banner257

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde otomobilin içerisinde eşini öldüren uzman çavuş, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Elbistan Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasına tutuklu sanık Gökhan Kuzdan (26) ile maktul Müberra Kuzdan'ın ailesi ve yakınları ile tarafların avukatları katıldı.

Son sözü sorulan sanık Kuzdan, eşini sevdiğini ve olayın kazara meydana geldiğini savundu.

Kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanık Kuzdan'a indirim uygulanmaksızın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi.

HABER FOTOĞRAFLARI

- Olay

Gaziantep'te görevli uzman çavuş Gökhan Kuzdan, yakınlarının düğünü için gittikleri Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde otomobilin içinde eşi Müberra Kuzdan'ı (24) silahla başından vurmuştu. Ağır yaralı olarak Elbistan Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Müberra Kuzdan, hayatını kaybetmiş, gözaltına alınan eşi ise tutuklanmıştı.

Yorumlar (1)
SARI 3 ay önce
Bu kadınaşittet politikası bundan sonrada daha coook kadın öltürtecek öyle görünüyor bu kadına şittet kanun larını hazırlayan cıkaran siyasiler türkiye ve türk ve islam düşman larıdır cahiliye döneminde bile bu kadar kadın lar aşagı lan mamıştır biraz araştırın bakın bu kanun larla kadını yücelt madigi gibi beş kuruş degeri kalmadı REİS in bunlardan haberim yok deme şansı yok ZALİM ZULMERDER KADER ADALET EDER MAHKEYİ KÜBRA VAR elbette ölecegiz
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?