Kahramanmaraş'ta fırınlara denetimler başladı

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta Ekipleri, Ramazan ayı dolayısıyla denetimlerini sıklaştırdı.

Kahramanmaraş'ta fırınlara denetimler başladı

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta Ekipleri, Ramazan ayı dolayısıyla denetimlerini sıklaştırdı. Ekipler, ilçede bulunan fırın ve pazar yerlerini denetleyerek çalışmalarını sürdürdü. 
Ramazan ayında vatandaşın ibadetlerini gönül rahatlığıyla yerine getirmesi adına Dulkadiroğlu Belediyesi Zabıta Ekipleri de üzerine düşeni yapmak için harekete geçti. Özellikle fırınlarda denetimlerini sıklaştıran ekipler, sağlıksız koşullarda üretim yapan tesislere gerekli uyarıların yapıldığı bildirildi. 
Ekipler, fırınların yanı sıra pazar yerlerinde de denetim yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cemal fırtına
cemal fırtına - 10 ay Önce

ayar oluyorum bu maraştaki zabıtalara da aynı kendilerine polis kıyafeti arabası falan giyince birde siyah gözlük takanı gördüm geçen gün:):) adam vali sanıyor kendini çok komik duruma düşüyorsunuz. işinizi ciddiye aldığınızı düşünüyorsanız sağ solda sağlıksız yemek sigara satanlara bakın.

ada
ada - 10 ay Önce

suriyelilerin dükkanlarına da denetim yapın esnaflarımıza farklı onlara farklı davranmayın.

46 46
46 46 - 10 ay Önce

RAMAZAN HARİCİDE DENETİM YAPMALARI GEREK DİYE DÜŞÜNÜYORUM,ÖZELLİKLE PAZAR GÜNÜ ÇIKARILAN EKMEKLER.

KAHRAMANMARAŞLI EDE
KAHRAMANMARAŞLI EDE - 10 ay Önce

Normalde ekmeğin gramajı 260 gram olması gerekirken şuan ekmekleri tartın 200 gram gelir.yani ekmekte bile akp belediyeleri hile yapıyor.birde zabitlere sözüm var,yollarda koska koska yürürken küçük dağları ben yarattım mantığı ile yürümeyin,denetim yaparken adaletli olun,

EDEM
EDEM - 10 ay Önce

400 GR PİDE 2.50 TL İSTANBULDA BU FİYAT DEĞİL EL İNSAF YAW EL İNSAF AVUÇ İÇİ KADAR MEMLEKET TE NAKLİYE BİLE YOK DENECEK KADAR AZ AMA FİYAT İSTANBULDAN PAHALI.YUH OLSUN K.MARAŞ HALKINA Kİ AKP DİYO BAİŞKA BİŞEY DEMİYO YUH

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224