Kahramanmaraş'ta Kahramankent ve Fem dershanelerine baskında işlem tamamlandı

Kahramanmaraş'ta, Paralel Devlet Yapılanması'na yönelik soruşturma kapsamında özel eğitim kurumlarında yürütülen işlemler tamamladı.

Kahramanmaraş'ta Kahramankent ve Fem dershanelerine baskında işlem tamamlandı
 AA muhabirinin yetkililerden aldığı bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Paralel Devlet Yapılanması ile irtibatlı olduğu öne sürülen vergi kaçakçılığı iddialarına yönelik bazı özel eğitim kurumlarında yaptığı çalışmayı sonuçlandırdı.
Polis ekipleri, vergi müfettişleri eşliğinde, 26 adresteki özel okul ve dershanelere düzenledikleri eş zamanlı baskında, 10 saatlik incelemenin ardından bilgisayar belleklerindeki bilgiler ile bazı evrakları kopyalayarak emniyete götürdü.

Kahramanmaraş'ta, vergi kaçakçılığı iddiasıyla vergi denetmenleri eşliğinde il merkezi ile Türkoğlu, Afşin, Göksun, Elbistan ve Andırın ilçelerindeki 26 adrese eş zamanlı baskın düzenlenmişti. Özel okul ve eğitim kurumundaki dijital veriler incelemeye alınmıştı.
Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2015, 22:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
niyazi
niyazi - 4 yıl Önce

cemaate bu yapılanlar az bile,bunların tamamını t.c. vatandaşlığından çıkarmak gerek,bunların hepsi kasetçi,şantajcı,israil işbirlikçisi satılık hainler,akparti'ye pkk yaftası yamamaya çalışan alçaklara soruyorum;dumanlı ekrem diyarbakır'da hdp'lilerle görüşmedimi,cemaat diye yırtınanlar hdp'ye oy vermedimi,nasıl açıklayacaksınız bunu,hadi görelim karakterinizi

ALİ YILDIRIM
ALİ YILDIRIM @niyazi - 4 yıl Önce

AKP Liler dolmabahçe saratında görüşüyorlar yalan mı aktroller

gören göz
gören göz @niyazi - 4 yıl Önce

cemaat kadar taş düşsün başınıza biri çıktı hedef gösterdi hepiniz cemaat düşmanı oldunuz bana kalırsa hiç birinizi sevmiyorum.Dünyadan haberin yok galiba hükümet kendi açıkladı pkk ile görüştüğünü sen neyden bahsediyorsun yafta falan değil,kurucularınızdan biri şu anda hdp vekili değilmi şimdi sen düşünde bahsettiğin karakterinin gereğini yapmaya çalış.Kaybolan oylarınız nereye gitti emanetten geldi şimdi aait olduğu yere gitmedimi.

özer
özer - 4 yıl Önce

sahi ne bulmuşlar
bu zamana kadar gelenler
hep il dereceleri
Türkiye dereceleri
olimpiyat dereceleri
birde adamlık bulmuş

CEYHAN
CEYHAN @özer - 4 yıl Önce

şu birincilik zırvalarını bırakın artık. önce vatana millete faydalı insan yetiştirsinler. yetiştirdikleri tipler belli odaklara ve sığ düşüncelere iman derecesinde sorgusuz sualsiz mankurt tipli bağnaz insanlar. iki ben hala soru çalındığına inanıyorum. çünki bunların bir defa etkili olduğu kurumlar emniyet noktasında ancak yerle bir edilerek güvenli hale gelir. çünkü bunlar yabancı istihbaratlardan faydalanıyorlar bundan dolayıda faaliyetleri çok komplike. ben o birinciliklere inanmıyorum.

hükümetin ders hocaları
hükümetin ders hocaları - 4 yıl Önce

hükümete ders verdiniz degilmi hdp ye oy vererek şimdi hdp kurtarsın bakalım sizi.şehit kanınından hdp ye oy veren herkes sorumludur.hersene birinci oluyorlardı soruları çalarak şimdi neden olamıyorlar.

hahaha
hahaha @hükümetin ders hocaları - 4 yıl Önce

lideriniz denen feto hala abd de neden???? bu nasıl lider hiçbirinize dahi sahip çıkmıyor çıkamıyor.gelsin birtane şehit cenazesine katılsın bi fatiha okusunda hocalıgını görelim bu herifin.yav yordunuz bizi be.usandım sizlere laf anlatmaktan bulaşık suyu ile yıkanmış beyniniz.

Maraşlı
Maraşlı @hükümetin ders hocaları - 4 yıl Önce

Hdp sizin gibi akkoyunlar sayesinde depemize çıktı. devleti ak koyunlar böldü. hdp oy zırvalıgı sizin çamur at izi kalsın saçmalıgı.

Vatandaş
Vatandaş - 4 yıl Önce

Er ya da geç elbet bu haksız operasyonların hesabını ama bu dünyada ama öbür dünya da verecekler , içimiz rahat.

irfan
irfan @Vatandaş - 4 yıl Önce

Rabbim şer odaklı güçleri, ülkesine ihanet edenleri, haksız yere birilerine suç atanları,insanların arasının açılmasını sağlayanları,islamiyete zarar verenleri ıslah eylesin doğru yola iletsin.Müslümanlara ülkemiz insanlarına da gıybet etmeyi,zanda bulunmayı uzak eylesin inşAllah.

Melik Şahbaz
Melik Şahbaz - 4 yıl Önce

Bugün Şırnak'tan 3 şehit haberi daha geldi!
Artık millet paralel devletin cemaat değil PKK olduğunu gayet net görüyor..
Milletin aklıyla alay etmenin bedelini yüzde 10 oy kaybedip 13 yıllık tek parti iktidarlığından baş aşağı düşen akp ve payandası yüzünden Türkiye muhtemel bir erken seçimde (milletin aklı ve sabrı ile alay edilmeye devam edilmesinden dolayı) Bir sol iktidarın eline kalacak gibi..

m uzun
m uzun - 4 yıl Önce

insanları tahrik etmenin ne anlamı var. gerçi doğru akp ye en fazla oy çıkan yerde baskın olmazsa birileri kuduz olur. 2. olarak bir ihbar var 26 eğitim kurumuna baskın nerde görülmüş. burası bazen çin rusya güney kuzey kore diyesim geliyor. birileri kına yaksın

delilalil
delilalil - 4 yıl Önce

büyük puntololarla OPERASYON diye yazıyorsunuz. şimdi hiçbir sey çıkmadı AKLANDILAR diyede yazmanız lazım azıcık vicdan sahibiyseniz. tertemiz hiç bir suç unsuru bir tek usulsuzluk bile çıkmadı

vatandaş
vatandaş - 4 yıl Önce

çok hayırlı bir haber, paralel örgütün bütün birimlerini denetlemek gerekir

murat
murat - 4 yıl Önce

durmak yok rezalete devam

Maraşlım
Maraşlım - 4 yıl Önce

ermeni, yahudi kriptosu said nursinin yalamaları şu gerçeği biliyormusunuz. said nursini risayelerini okudunuzmu? kendisini nur suresinde arayan, kuranızmıdaki ayetlerden kendine işaretler çıkartan ve bugün fetocuların saidi peygamber, risaliye nuru kutsal kitap edindiklerini biliyorlarmı? bunlar sapkın gruplardır. bu parelel örgüte sempatisi olan müslüman kardeşlerimiz said nursi gerçeğini bilmedikleri için onları dini bütün sanıyorlar. devlet bunların kökünü kazımakta çok geç kaldı.

aa
aa @Maraşlım - 4 yıl Önce

maraşlım kendine gel bir gurup yada kişiler hata yapıyor diye bütün nurcuları yada Said Nursiye dil uzatma. Allah yolunda devletini seven asla ve asla ihanet etmeyen tek davası islam olan insanları rencide etme. Risaleleri okumadan dinsizlerin yorumunu alıp sunma

RTE
RTE - 4 yıl Önce

çalışan öğretmenleri yıllarca asgari ücretli gösterip geri kalan parayı elden verdiniz. devletten vergi kaçırdınız hızsızlar şimdide operasyon yapılınca bağırıyorsunuz. akp düşsün diye hdp ye oy verdiniz şimdide şehitlerden bahsediyorsunuz. o şehitlerin kanı hdp ye oy verenler ortak akıtıyor. okul birincilik madalyasından bahsediyorsunuz okullarda iyi öğrenciyi alıyorsun reklam yapıyorsun. gidin bir fakir, gariban çocuğunu ve zeki olmayanı alıp okutmasınız. zekii değilse zengin olacak alacağınız çocuk. o zekii çocuk normal okullarda da başarılı olacak.


SIRADAKİ HABER

banner122