Kahramanmaraş'ta Kavşaklarda Görsel çalışmalar devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin muhtelif yerlerine serpiştirilen kavşaklar gerek çiçekleri gerekse peyzaj düzenlemeleri ile adeta göz kamaştırıyor.

Kahramanmaraş'ta Kavşaklarda Görsel çalışmalar devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin muhtelif yerlerine serpiştirilen kavşaklar gerek çiçekleri gerekse peyzaj düzenlemeleri ile adeta göz kamaştırıyor.

HABER FOTOĞRAFLARI - TIKLA

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Gayberli Kavşağı, Karamanlı Kavşağı Tekerek Kavşağı, Sümbüllü Kavşağı,  Madalyalı Kavşak gibi kavşaklarda yapılan kavşak ve refüj düzenlemelerinde çiçeklerle bezeme ve peyzaj düzenleme çalışmaları hızla devam ediyor.

Kavşaklarda başta lale ve sümbül olmak üzere dikilen mevsimlik çiçekler ve peyzaj düzenlemeleri şehrin genelinde rengarenk bir görüntü veriyor.

Akdeniz bölgesinin parlayan yıldızı Kahramanmaraş’ın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri ile hem çehresi değişiyor hem de kıskanılacak görüntülere sahne oluyor.

Akıllı kavşak düzenlemeleri ile trafikte yaşanan tıkanıklığı gideren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kavşaklarda yaptığı peyzaj düzenlemeleri ile de göz kamaştırıyor.

Kavşaklarda yapılan peyzaj düzenleme çalışmalarında ise kavşaklara yerleştirilen figürlerde ayrıca ilgi odağı oluyor.

Madalyalı Kavşak’ta dikilen İstiklal Madalyası Anıtı, Kahramanmaraş’ın İstiklal mücadelesinde gösterdiği kahramanlığını simgeliyor. Gayberli Kavşağında yapılan düzenlemede ise kavşak içerisine yerleştirilen ay-yıldız bayrağımızı simgelerken, etrafına serpiştirilen 15 adet kuş ise 15 Temmuz’u simgeliyor.

Sümbüllü Bulvarı başlangıcında yer alan Sümbüllü Kavşağı’nda Sümbül anıtı ise görenlerin ilgi odağı oluyor.

Karamanlı Kavşağı’nda dikilen ‘Yükselen Değer Güçlü Türkiye’ Anıtı ise ülkemizin sürekli yükselen gücünü simgeliyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 16:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
İlayda
İlayda - 10 ay Önce

Bu kavsaklarin suslemesinden once yayalae nasil gececekler diye once bir dusunseydiniz.kendi gozlerimizle sahit oldugumuz abdulhamithan kavsaginda can veren vatandaslar belki bugun hala hayatta olacaklardi.butun bu kavsaklarin hepsine yuruyen merdivenli ust gecit yapilmasi saaarttt

kurtuluş
kurtuluş - 10 ay Önce

1 aya kalmaz beton mikser kamyonları bir süsleme yapar!!!!!bunlar neden denetlenmiyor !? güçlerini nereden alıyorlar !?plakalarını alıp veriyorsun bir işlem yapmıyorlar ZABITALARI ARIYORSUN BÜYÜKŞEHİRİ ARAYIN DİYORLAR BÜYÜK ŞEHRİ ERIYORSUN HİKAYE OKUYORLAR ZABITA DAİRE BAŞKANINA ULAŞAMIYORSUN NE BİTMEZ TOPLANTISI VARMIŞ!bekliyorum cumhurbaşkanımada yazdım!!!başbakanımada yazdım!!içişleri bakanımada yazdım!!!İNŞALLAH BİRİNDEN BİR SONUÇ ÇIKARDA ŞU ZABITA DAİRE BAŞKANIMIZA ULAŞIRLAR!!ZORUMA GİDİYOR ÇOCUĞUMUN ÜNÜVERSİTE GİDERLERİNDEN KISTIM YOL VERGİSİNİ YATIRDIM ÇÜNKÜ TAPUDAN HACİZ KOYMUŞLAR İNSAF BE!!!!!!!

CC046
CC046 - 10 ay Önce

Kayseri yolu bisiklet yolunda üngüte dönen alt geçitinden hiç mi geçmiyor bu belediye başkanları oraya o göbekli eğimli çukurlu asfaltı döken işçinin de patronunda şefininde Allah belasını versin. Yazıklar olsun. REsmen el arabasıyla getirmiş dökmüş gitmişler. Aldığınız paraların hakkını verin ihaleciler terbiyesizler. Bundan sonra hepsinin fotosunu çekip bimer ve cimer e gönderecem.

BAYRAKLI
BAYRAKLI @CC046 - 10 ay Önce

O GEÇİT BÜYÜKŞEHİR DENETİMİNDE YAPILMADI TAMAMEN KARAYOLLARI NIN PROJESİ,ŞUNU SOR KAÇINCI MÜTEAHHİT SON DEVİR NASIL YAPILDI ANKARADA KİMLER VAR FİRMANIN ARKASINDA BUNADA ŞÜKÜR BİTİRDİ TESLİM ETTİ YA HEMDE 1 YIL DOLMADAN NASIL KESİN TESLİMİ YAPILDI BUNU SOR!!!!??????

RAMAZAN P.
RAMAZAN P. - 10 ay Önce

SAYIN BÜYÜK ŞEHİR BAŞKANIM ŞEHRİMİZİN 2-3 YERİNE YÜRÜYEN MERDVENLİ ÜST GEÇİT BEKLİYORUZ.

muharrem
muharrem - 10 ay Önce

uçak indirecez o göbeklere

muharrem
muharrem - 10 ay Önce

kavşakları büyüt yolları küçült hangi şehirde var böyle uygulama bir tane üst geçişimiz yok göz boyamaya devam

yasin
yasin - 10 ay Önce

zaten görsellik için yapılan çalışmalar hatayı kolaylaştırmak trafiği rahatlatlatmak adına yapılan işler kesinlikle değiller

SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55