Kahramanmaraş'ta maske takmayan genç kadın otobüste yolcularla tartıştı!

Kahramanmaraş'ta daha önce de maske takmadığı için polisle tartışan ve karakola götürülen, kuafördeki tartışma görüntüleri ortaya çıkan genç kadın bu defa da otobüste yolcularla tartıştı.

GÜNCEL 04.02.2021, 12:44
Kahramanmaraş'ta maske takmayan genç kadın otobüste yolcularla tartıştı!
banner257

Kahramanmaraş'ta daha önce de maske takmadığı için polisle tartışan ve karakola götürülen, kuafördeki tartışma görüntüleri ortaya çıkan genç kadın bu defa da otobüste yolcularla tartıştı.

Belediye Otobüsünde yolcularla tartışan kadın daha önce olduğu gibi yine arkadaşına telefonla ulaşarak destek istedi. Aynı kadın pandemi döneminde 3-4 defa daha haber olmuş ve görüntüleri büyük tepki çekmişti.

Görüntülerde olayın neden çıktığı anlaşılamazken tartışılan kadının maske taktığı görüldü. Kadının "Sizden mi öğreneceğim terbiyeyi. Siz de haddinizi bileceksiniz" sözleri dikkat çekti.

HABER46'NIN YORUMU

Özellikle polisle maske yüzünden yaptığı tartışmada ne kadar haksız olduğunu düşünsek de, söz konusu kadının psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca genç kadının şehirde herkes tarafından tanınması dolayısıyla üzerine çok fazla gidilme ihtimalinin değerlendirilmesini istiyoruz.

Genç bir kadının, hatalı da olsa bu şekilde linçe mazur kalmasını uygun bulmuyoruz. İstenmeyen sonuçların ortaya çıkmaması açısından daha insani ve yapıcı yaklaşılması taraftarıyız.

Yorumlar (19)
Ben Been 13 ay önce
Sayın editör ben öğretmenim. Öğrencilerim bu insanlar yüzünden mahvoldular. Bir nesil mahvoldu. Bu türden insanların tek sorunu saygısızlık. Eğer ülkemizde herkes kurallara uysaydı muhtemelen okullar açık olacaktı. Hakkımızı böyle haramzedelere helal etmiyoruz.
BAYAN... 13 ay önce
ONA KALIRSA HERKEZİN PSİKOLOJİSİ BOZUK HERKEZ BUNALIMDA BİZDEMİ BÖYLE KALKIP YAPALIM LÜTFEN BENDE BİR BAYANIM BAYAN DEDİĞİN AZICIK AĞIR OLUR NEDEN BU KADININ ÜZERİNE FAZLA VARILDI DENİLİYOR ŞİMDİ HERKEZ YERİNİ BİLECEK NEDEN HERKEZ OLAY OLMUYORDA BU KADIN OLUYOR DEMEKKİ VAR Bİ HATASI ÇOK AYIPLIYORUM BU BAYANI YAKIŞANI YAPSIN YAKIŞMAYANI DEĞİL...
murat 13 ay önce
şunun aradığı adamı çok merak ediyoruz. :))) hayrınızı bulun bari bizimde işimiz düşer bize de yardımcı olur.
Fatih 13 ay önce
Bir gün Birinin başını yakacak bu belalı kadın
Maraşın yerlisi 13 ay önce
Bence bu kadın deli , yaptığı işler hiç akıllı işine benzemiyor. Adını koymuş deliye
HÜSEYİN 13 ay önce
HABER46'nın Yorumu Fena :) :) :)
Ahmet 13 ay önce
Bu kadına çok şey yapmayın piskolojisi bozuluyor
Eshabil Gelçabuk 13 ay önce
Allah eshabile sabır versin
ahmed sezal 13 ay önce
bu şımarığa artık yüz verilmesin
Memmed 13 ay önce
Bu ablamız galiba insanları sevmiyor,buna cancık mağrasının oradan bi yer versin valilik suyunu yemeğini eksik etmesinler kimseyle döğüşmez ondan sonra
Maraş46 13 ay önce
Yürü dünya yürü sonun virandır bin yılından sonra ahir zamandır
ali 13 ay önce
eshabil çabuk yetiş nerdesin sen gene şu kadına sahip çık eshabilll :)
Eshabil 13 ay önce
Eshabil markasiye gel
Mahmut 13 ay önce
Allah yardım etsin çok zor durum bu kadının hali konuşmayın aman
Kaya 13 ay önce
Neden bu kadını sürekli izliyorsunuz anlamıyorum habermı bulamyorsunuz Bunun gibi birsürü insan Trabzon caddesinde göreceksiniz hiçbir haber değeri olmayan bir yazı olarak görütorum Ben bu kadını tanımam görmem ama Liç etmekte pek mantılı ve insanı gejmiyor bana
Vatandaş 13 ay önce
Biri bu kadına istediği şeyi versin oda kurtulsun bizde abi fazla söze gerek yok
m 13 ay önce
nerde böyle insan varsa saygısız ve gereksiz bir özgüven patlaması yaşıyan Allah ıslah etsin onları topluma kötü örnek oluyorlar
göktürk46 13 ay önce
biraz daha sabır,mahkemesi varmış içeri girerse k.maraş halkı rahatlayacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 22 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı