Kahramanmaraş'ta Polisten Nefes kesen Operasyon

Kahramanmaraş Polisi içinde sabıkalı en az üç kişinin olduğu ve dur ihtarına uymayan otomobili uzun süre kovaladı. Polisten kaçan şahıslar otomobille Kayseri Yolundaki Kılavuzlu Sulama Kanalına düştü.

GÜNCEL 27.03.2020, 02:52 27.03.2020, 03:15
Kahramanmaraş'ta Polisten Nefes kesen Operasyon

Kahramanmaraş Polisi içinde sabıkalı en az üç kişinin olduğu ve dur ihtarına uymayan otomobili uzun süre kovaladı. Polisten kaçan şahıslar otomobille  Kayseri Yolundaki Kılavuzlu Sulama Kanalına düştü. 

İçinde uyuşturucu satıcısı oldukları iddia edilen 3 kişinin yer aldığı otomobille kaçan şahısları polis kovaladı. Orman Dairesi tarafından Kayseri yoluna doğru inen otomobilden inen iki kişinin tarlalık alana kaçtığı öğrenildi. Otomobil daha sonra sulama kanalına düştü.

Otomobilde bulunanların iki erkek bir bayan olduğu öğrenildi. Özel harekat polislerinin ve K9 köpeklerinin destek verdiği operasyon an itibariyle sürüyor.

Polisin şahısları yaklaşık yarım saat boyunca kovaladıkları öğrenildi. Olay yerine itfaiye ekipleri ve dalgıçlar da geldi. 

Gelen bilgilere göre polisten kaçan şahıslar kovalamaca sırasında panik halinde sağa sola vurdu. Polis uyarı amaçlı bir kaç el ateş etmesine rağmen araçtakiler kaçmaya devam etti. Otomobil Ağcalı Kavşağı alt tarafında sulama kanalına uçtu.

HABER FOTOĞRAFLARI

CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLA

Yorumlar (1)
ALPEREN 2 hafta önce
Polislerimiz canını hiçe sayıp bu zibidi torbacıları yakalamk için ugraşsın,diğer yandanda ceza evlerindeki torbacılara af gelsin.BUNE PEHRİZ?BUNE LAHANA TURŞUSU? yanlışa yanlış diyeceksin kardeşim.onca genci zehirlemiş bu pisliklere af nasıl gelir?