Kahramanmaraş'taki Bungalov evlerinde sona gelindi!

Kahramanmaraş'ta yapımı devam eden Bungalov evlerinde sona gelindi.

Kahramanmaraş'taki Bungalov evlerinde sona gelindi!

Yedikuyular bölgesinde bulunan Yalnız Ardıç bölgesinde inşaatı devam eden mesire alanında Bungalov evlerinin inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından inşaatına başlanan Yalnız Ardıç Mesire alanında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. İçerisinde Kır Kahvehanesi, çay bahçesi, restoran, konaklama alanları ve mesire alanı bulunan Yalnız Ardıç bölgesindeki çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Necati Okay, tesisin tamamlandığında bölgeye hizmet edeceğini kaydetti.

İŞTE BUNGALOV EVLERİ - TIKLA
Başkan Okay, Yalnız Ardıç bölgesinin Yedikuyular bölgesiyle entegre olacağını ifade etti. Çalışmaların yaz ayları nedeniyle hızlandığını aktaran Başkan Okay, yapılan çalışmaların büyük bir titizlikle sürdürüldüğünü sözlerine ekledi.
Başkan Okay, konuyla ilgili konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “İlçemizin doğa turizminde gelişmesi adına Yedikuyular bölgesine ve o yol üzerine çok önemli yatırımlar yaptık. Bu yatırımların içerisinde en önemlisi de Yalnız Ardıç Mesire alanı projesidir. Bu alanımızda inşa ettiğimiz bungalov evler konaklama konusunda ziyaretçilerimize hizmet verecek. Şehre çok yakın bir alanda olması nedeniyle de tesisimiz çok özel bir yere sahiptir. Şehir dışından bu alana ziyaretçiler geleceğini ön görmekteyiz. Bu sebeple alanın kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması adına ekiplerimiz yaz aylarında çalışmalarını yoğunlaştırdı. Şuanda alanda çalışmalar büyük bir titizlikle devam etmektedir.”

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 15:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekonomik hareketlilik
Ekonomik hareketlilik - 4 ay Önce

Ekonomik hareketlilik için ekonominin temel taşları olan ; Esnafın, çiftçinin, hayvancının , köylünün, kısaca üreticinin temel sorunları çözülmelidir . Doların 3.50 seviyesine inmesi için , kredi faiz oranlarının 14-15 puan aralığına inmesi için ne gerekiyorsa yapılmalıdır .Altın fiyatları çok yüksek insanlar düğün yapmakta zorlanıyor. Konut satışları geçen yıla göre düştü. Araba piyasası durgun. İşte Türkiyenin ana gündemi olan ekonomi haberlerine daha çok yer verilmeli.
Asıl gündeme çok daha fazla ağırlık verilmeli

Bu konularla ilgili haber yapılabilir mi ? Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız

Merak
Merak - 4 ay Önce

Kahramanmaraş ın beklediği alt geçitler ne zaman bitecek ?
Göksun yolu ne zaman tamamlanacak

Özet
Özet - 4 ay Önce

Merakla beklenen bu değil, merakla beklenen ekonomik krizin bir an önce çözüme kavuşturulması

ahmet atlı
ahmet atlı - 4 ay Önce

sn başkan birazda imara müdürlüğüne kafa yoralım.kimse ruhsat alamıyor.tüm kanun yönetmelikler vatandaş aleyhine yorum ve direnç gösteriliyor.bir tane müsbet aman vatandaşa yardımcı olalım çözüm üretelim düşüncesinde insan yok.imar ruhsat ekibindeki mimar lar tam bir vatandaşa direnç içinde lütfen bir eğil.kanunlar vatandaş lehine yorumlanır bir gün inde bak 3 tane kafadar bayan.....yazık günah.bu mu hizmet bumu vatandaşa sahip çıkmak.

Yavuzselim
Yavuzselim - 4 ay Önce

Tamam tamam her iş bitti evimiz kaldı kim oturacak bu evlerde çok merak ediyorum aynı kılavuzlu ya sahil geticeğiz işine benziyor maraş ta deniz olacak

Vatandaş
Vatandaş - 4 ay Önce

Zenginlere mekan yapılacağına 12sene önce söz verilen Afşin sevin Binboğa göletinin yapsalar belki garibanlar faydalanır vesselam

Çok sıradan bir vatandaş
Çok sıradan bir vatandaş - 4 ay Önce

Müteahitlere ev yaparken kestikleri 30-40 yıllık zeytin ağaçlarını başka ağaçları kesmek yerine taşıma zorunluluğu getirsenizde bu şehir daha fazla çirkinleşmese nasıl olur bu gerçekten içimizi acıtıyor yaptığınız iyi şeyleride göremiyoruz

Fatih
Fatih - 4 ay Önce

Bunlar da iyi güzel şeyler,ama ekmek yoksa pasta yesinler lafını hatırlatıyor....ilgililere duyurulur.sadece bu değil sözde kültür sanat la ilgili söylemler var,ama sanat özgür milletlerde gelişir.... Haaa birde baskı rejimlerin den bıkan insanlar da sanat üretir.....

46
46 - 4 ay Önce

başkan okay size çok güvenen vardı hizmet konusunda ama boş çıktı

edeler
edeler - 4 ay Önce

bu evler kimin parasından kime yapıldı

dag
dag - 4 ay Önce

çalışmanızı destekliyorum başkan devam


SIRADAKİ HABER

banner122