Kahramanmaraş'tan Ankara'ya her gün uçak kalkacak

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Kahramanmaraş-Ankara arası uçak seferleri haftanın her günü yapılacağı müjdesini verdi.

Kahramanmaraş'tan Ankara'ya her gün uçak kalkacak

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Kahramanmaraş-Ankara arası uçak seferleri haftanın her günü yapılacağı müjdesini verdi.

Son dönemde Kahramanmaraş’la ilgili her türlü hizmeti ve yatırımları yakından takip eden milletvekillerinden bir müjdeli haber daha geldi. Daha önce kentin eğitiminden ulaşımına birçok farklı konuda müjdeler veren AK Partili Mehmet Uğur Dilipak ulaşım konusunda yine bir müjdeli haber daha verdi.

Ankara’ya Sabah Akşam Yedi Gün Uçak Var

Kahramanmaraş-Ankara uçak seferleri haftanın yedi günü sabah gidiş ve akşam geliş olmak üzere yeniden düzenlendiği müjdesini veren Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak yaptığı açıklamada;  “Kahramanmaraş-Ankara uçak seferleri haftanın yedi günü düzenlenecek. Böylece Kahramanmaraşlılar Ankara’daki günü birlik işlerini sabah gidip akşam gelerek yapabilecekler. Ayrıca haftanın yedi günü uçakla Ankara’ya gidip gelebilecekler.  

İstanbul Uçuşları da Yeniden Düzenlenecek

Halkımız şimdi İstanbul uçuşlarını soracak İstanbul uçuşlarına düzenleme yeni havaalanı terminal binası faaliyette geçince olacak inşallah. İstanbul uçuşları şu anki havaalanı terminalinin bazı teknik kriterleri sebebi ile gerçekleştirilmiyor. Yeni havaalanı terminal binasında bu sıkıntılar çözüleceği için İstanbul uçuşları o zaman düzenlenecek inşallah.  Kahramanmaraşlımız her şeyin en iyisine layıktır. Kahramanmaraş’a gelen her yatırım ve projede başta liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, başbakanımız Binali Yıldırım’a, Milletvekillerimize olmak üzere emeği geçen tüm Ak parti ailemize teşekkürü bir borç biliriz.” Dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ggg
ggg - 10 ay Önce

zaten şimdide hergün var. danışmanlarını gözden geçir

mak
mak - 10 ay Önce

en güvenilir hava alanı ..inişiniz tambıra ile olacak dilipak

Ökkeş
Ökkeş - 10 ay Önce

Gidiş geliş saatlerinide belirtseler daha iyi olurdu.

Ökkeş
Ökkeş - 10 ay Önce

Acaba uçak gidiş gelişlerinde ilçelerdeki vatandaşlar göz önünde bulunuluyormu?

Sultanoglu
Sultanoglu - 10 ay Önce

Ökkeş kardeş sen bi yere gidecekken başka birinin nasıl gittiğini düşünüyor musun da o düşünceye kapıldın kardeş duruma göre sen ilçedensin herhalde ilçeye de havalanı yapılsın der gibi konuşuyorsun

SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55