Kahramanmaraş-Trabzon kardeşliği için koştular

Daha önce gerçekleştirilen bir koşuda sağlıkçılar için koşan Afşin Eshab-ı Kehf Koşu Grubu, bu defa da Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 103.yıldönümü etkinlikleri kapsamında bir maratona katıldı. 2021 Türkiye Maraton Şampiyonası ve 41. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonuna katılan Afşin Eshab-ı Kehf Koşu Grubu, bu koşuyu Trabzon-Kahramanmaraş kardeşliğine atfetti.

GÜNCEL 24.02.2021, 14:06
Kahramanmaraş-Trabzon kardeşliği için koştular
banner257

Afşin Eshab-ı Kehf Koşu Grubu, Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 103.yıldönümü etkinlikleri kapsamında yapılan 2021 Türkiye Maraton Şampiyonası ve 41. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonuna katıldı.

erçekleşen maratona Afşin’den Afşin Meslek Yüksek Okulu Müdürü Tamer Rızaoğlu,  Ali Ayar, Sıtkı Gönen ve Cuma Kuzu katıldı.

Afşin’in ve Eshab-ı Kehf’in tanıtımına katkıda bulunmayı sürdüreceklerini söyleyen Eshab-ı Kehf Koşu Grubu Başkanı Sıtkı Gönen “Bu sene Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıldönümü şerefine düzenlenen Yarı Maratona Afşin Eshab-ı Kehf Koşu Grubu olarak katıldık. Ben 103. koşumu Trabzon-Kahramanmaraş kardeşliği için koştum. Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başta olmak üzere maratona ilgi ve alakalı gösteren herkese teşekkür ederim” dedi

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 27 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı