Kahramanmaraş'ın güzeller güzeli gelini Esra

Kahramanmaraş'ta down sendromlu Esra Eren (26) için mahallesindeki kadın kuaförü Şule Ercan'ın yaptığı organizasyonla düğün yapıldı.

Kahramanmaraş'ın güzeller güzeli gelini Esra

 Gelinlik giyip sevdikleriyle oynayan Eren, "Ben damatsız düğün istemiştim koca kahrı çekmemek için, Şule ablam da yaptı" dedi.

Rabia-Ziya Eren'in 2 çocuğundan biri olan Esra Eren, yıllarca gelinlik giymenin hayalini kurdu. Mahalledeki kadın kuaförü Şule Ercan, gelen gelinleri görünce imrenen Eren'in bu hayalini gerçekleştirdi. Şule Ercan'ın organizesiyle Esra Eren için düğün töreni düzenlendi. Evin önünde düzenlenen törene gelinlik giyerek katılan Esra Eren,  müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

'BU BENİM HAYALİMDİ'

Babası Ziya Eren'in rahatsız olması nedeniyle katılamadığı düğünde Esra'yı ailesi, akrabaları ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Düğününde kendisi gibi down sendromlu olan ağabeyi Nuri Eren ile de karşılıklı oynayan Esra Eren, "Düğünü çok istedim. Çok mutluyum. Bu gelinliği giymek için çok bekledim. Şule ablaya çok teşekkür ediyorum.  Bu benim hayalimdi. Hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Ben damatsız düğün istemiştim koca kahrı çekmemek için. 'Gerek yok ben damatsız düğün istiyorum' dedim Şule ablam da yaptı" diye konuştu.

Şule Ercan ise Esra'nın en büyük hayalinin gelinlik giymek olduğunu belirterek, "Esra işyerime geldiği zaman gelinlerimi görüp imreniyor, aynı zamanda çok kıskanıyordu. Ben ona söz verdim. Esra mutlu olduğu için ben de çok mutlu oldum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 19:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
HUNULU.
HUNULU. - 2 ay Önce

Şule hanım yaptığın çok güzel bir .davranış esrayı mutlu etmişin Allahta seni mutlu ertsin.

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 2 ay Önce

Hayy maşAllah ALLAH ım esirgesin kardeşimi rabbim yüzünden gülücükleri esirgemesin kardeşim eyvAllah burdan TÜRKİYE 1.devlet başkanıma selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE

Murat Fans
Murat Fans @Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 2 ay Önce

Murat kardeşim yorumlarını büyük bir heyecan ve merakla okuyor başarılarının devamını diliyorum.. Her habere böyle güzel yorumlar yapman bizi mutlu ediyor. Vesselam:)))

SIRADAKİ HABER