Kahramanmaraşlı romantik damat, hepsini bir araya sığdırdı!

Kahramanmaraş'ta Mehmet Akif Mencütekin (28), doğum günü 14 Şubat olan kız arkadaşı Neslihan Gedik'e (20), 14 Şubat Sevgililer Günü'nde evlilik teklifi yaptı. Genç çift, yine 14 Şubat'ta da dünya evine girdi.

Kahramanmaraşlı romantik damat, hepsini bir araya sığdırdı!

Onikişubat Belediyesi, geleneksel hale getirdiği 14 Şubat Sevgililer Günü toplu nikah törenini Atatürk Parkı'nda gerçekleştirdi. Törende 4'ü Suriyeli, 46 çift 'Evet' diyerek hayatlarını birleştirdi. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, tek tek nikahlarını kıydığı çiftlere bir ömür mutluluklar diledi. Mahçiçek ayrıca, çiftlere evlilik ve aileyle ilgili kitap ve çeşitli hediyeler verdi.

'GECE 12'DEN SONRA EVLİLİK TEKLİFİ ETTİM'

Evlenen çiftlerden Mehmet Akif Mencütekin ve Neslihan Gedik'in tüm özel günlerini 14 Şubat'a sığdırdığı belirtildi. Mencütekin, uzun zamandır birlikte olduğu kız arkadaşı Gedik ve ailesiyle konuşup onay aldıktan sonra, 14 Şubat'ın ilk saatlerinde evlilik teklifi yaptığını söyledi. 'Evet' yanıtı alınca da sabah erkenden toplu nikah töreni için kaydını yaptırdığını belirten Mehmet Akif Mencütekin, "14 Şubat aynı zamanda eşimin doğum günü. Doğum günü, Sevgililer Günü, nikah günü, evlilik teklifi günü hepsi aynı gün. Gece 12'den sonra evlilik teklifini yaptım. Sevgililer Günü, nikah günü ve doğum günü hepsi bir arada. Mutluyum, huzurluyum, bambaşka bir şey bu" diye konuştu.

Neslihan Gedik ise evlilik teklifini beklemediğini ve her şeyin çok ani gerçekleştiğini belirterek, "Ters köşe yapıldım, beklemiyordum. Güzel oldu. Tek güne sığdırdık ama çok özel bir gün oldu 14 Şubat bizim için" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraşlım
Maraşlım - 9 ay Önce

Büyük başkanım helal olsun. Şu memlekette senin kadar Aktif ve memleket için uğraşan yok. Allah razı olsun.

kesin
kesin @Maraşlım - 9 ay Önce

kesin belediye ye torpille giren birisin de bu kadar atma . millet sevmiyor Hanefi yi işte akıl oyunu yapma.

smtkmlk
smtkmlk @Maraşlım - 9 ay Önce

Belediye çalışanı mısınız ? :)

Muhammed Eltimur
Muhammed Eltimur - 9 ay Önce

Şehrin içinde çukursuz yalaksız yol şu devletin gününde şehrin içinde mahallelerde çarşının göbenğinde duzgu yol yok bertiz koyleri yıllardir koylerin yolu yapilicak yapilicak die bi soylenti var hala yapılıcak yapalan isleri bi müfettişin kontrol etmesi belediye yol yapıyor 3 gün sonra ya kaski yada doğal gaz yada tedaş gelip söküp gidiyor yaptığı yama yolla alakası yok

İşsiz gençler ?
İşsiz gençler ? - 9 ay Önce

Türkiye genelinde KPSS’ye giren sayısı 2.2 milyondur .
İlimizden yaklaşık olarak 27 bin kişi girmiştir.
Lise / Önlisans / Lisans mezunları iş bekliyorlar
Bu gençlerin elinden tutmak için bir şeyler yapmak lazım
En azından haber yapmak lazım
Teşekkürler

Murat Gün
Murat Gün - 9 ay Önce

Para olduktan sonra aynı güne bir bir de çocuk yetiştirirdim

Komşu
Komşu - 9 ay Önce

“Komşusu açken tok yatan bizden değildir.”(h.ş)
Şu bir milyon nüfuslu şehirde yüzlerce gariban var . Herkes bir komşusuyla ilgilense , bir derdine yardımcı olsa , hiç bir şey yapmasa hal hatır sorsa çoğu dertlerimiz hallolur.
Gittikçe yalnızlaşıyor insan.

Dahasıdavar
Dahasıdavar - 9 ay Önce

Doğum günü, Çıkma teklifi, Evlilik teklifi, Düğün günü, çocuğun doğum günü :))

Bayram
Bayram - 9 ay Önce

Kentsel dönüşüm olması gerek
Uçak seferleri bir çok illerle olması gerek


SIRADAKİ HABER

banner122