Kipaş Çimento'dan Kahramanmaraş'ta anlamlı etkinlik

Yaptığı yatırımlar ve ülke ekonomisine sağladığı katkılar yanında toplumsal duyarlılık ve sosyal yatırımları ile de adından övgüyle söz ettiren kentimizin gurur kaynağı Kipaş Holding, yeni bir etkinliğe daha imza atarak örnek bir organizasyon gerçekleştirdi.

Kipaş Çimento'dan Kahramanmaraş'ta anlamlı etkinlik

500 listesinde üst sıralarda yer alan Kipaş Holding’e bağlı Kipaş Çimento; Türkiye genelinde 600 kişiyi geçen istihdamıyla, yılda toplamda 4 milyon ton çimento üretim kapasitesi ve farklı illerde 14 hazır beton tesisiyle üretim yapmakla birlikte, üretimin her aşamasında doğaya ve çevreye saygılı bir üretim politikasını benimsemektedir.

Kipaş Holding üretimin her aşamasında doğaya ve çevreye verdiği önemle kendinden söz ettirmeye devam ederken ‘’Güçlü toplumlar güçlü ailelerden oluşur’’ inancı ile bu kapsamda çalışanların aileleri ile hafta sonu etkinliği düzenleyerek; hem geleceğimizin teminatı olan çocuklara çevre bilincini aşılama hem de büyük bir ailenin ferdi olduklarını hatırlatmak adına güzel bir programa imza attı.

KÇS işletmesinde düzenlenen etkinlikte KÇS çalışanlarının çocuklarına, çevrenin ve doğanın önemini vurgulayan, suyun hayatımızda ki yeri ve önemini anlatan filmler izletildi.

Ayrıca Kipaş Ailesi parmak boyasıyla boyama yaptırıldı ve ardından çalışanlarımız aileleriyle birlikte Kipaş Çimento’ya bağlı sahada doğaya katkı amacıyla ceviz ve badem fidanı diktiler.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 14:55
SIRADAKİ HABER