KMAGC'den Pazarcık Belediye Başkanı Bozdağ'a ziyaret

Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu ve Üyeleri, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ı makamında ziyaret etti.

KMAGC'den Pazarcık Belediye Başkanı Bozdağ'a ziyaret

Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu ve Üyeleri, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ı makamında ziyaret etti.

Gündem ve siyasetin konuşulduğu ziyarette Başkan Bozdağ ilçede yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

“Modern ilçe olma yolunda ilerliyoruz”

İlçenin Ak Parti ile birlikte büyük bir değişime uğradığını belirten Bozdağ, “ Modern bir ilçe olma yolunda ciddi adımlar atıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan vatandaşlarımızda çok memnun kalıyor. İlçemizi bölge bölge ayırt etmeden bir bütün halinde düşünerek herkesime hizmet götürüyoruz. Yapmış olduğumuz bu çalışmaların önemi ilerleyen dönemlerde çok daha iyi anlaşılacak.” dedi.

“Pazarcık’taki çalışmaları yakından takip ediyoruz”

Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Baykut ise, ayırt etmeksizin bütün ilçeleri yönetim kurulu ve üyelerle birlikte ziyaret ettiklerini ama Pazarcık’taki çalışmaların bariz bir şekilde gözlemlendiğini kaydetti. İlçenin beklediği huzuru yakaladığını gözlemlediklerini vurgulayan Baykut, “bizim işimiz, güçlünün yanında olup haksızlığı görmek değil, bizim işimiz haksızlığın karşısında durup hak edenin çalışmalarını takdir etmektir. İlçeye yapılan çalışmaları yakından takip ediyoruz, sizlere yapacağınız çalışmalarda başarılar dileriz. Ayrıca misafirperverliğinizden dolayı şahsım ve üyelerim adına sizlere teşekkür ederim.” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
alperen
alperen - 8 ay Önce

vedalaşma başladı demek pazarcık belediyesinde.Allah aşkına yaptıklarını sorun pazarcıga.övünülücek ne yapmış 5 yılda.batırdı belediyeyi.

Mehmet Ali
Mehmet Ali - 8 ay Önce

Allah rızası için bir daha aday olma yakup. Kendi partime oy vermeyeceğim senin yüzünden.

hepsibu
hepsibu - 8 ay Önce

pazarcık'ı modern bir ilçeden köy haline dönüştürdük deseydi icraatlarını doğru ifade etmiş olurdu.yaptıkları da zaten yapması gerekenler.kimse oraya konu mankeni olsun diye getirilmiyor.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154