Kuzey Çevre Yolunda yol trafiğe kapatılıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kuzey Çevre yolu ile Süleymanşah Mahallesi bağlantısında menfez çalışması başlattı. Ulaşım alternatif güzergahtan sağlanacak.

Kuzey Çevre Yolunda yol trafiğe kapatılıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kuzey Çevre Yolu-Süleymanşah Mahallesi arasında bağlantı sağlayan yolda menfez çalışmasının başlatıldığını duyurdu. Bu kapsamda gerekli tedbirlerin alındığı arter 29 Eylül’e kadar kapalı olacak. Ulaşım alternatif güzergahlardan sağlanacak. Ulaşım Alternatif Güzergahtan Konu ile ilgili olarak Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Onikişubat İlçesi Süleymanşah Mahallesi Kuzey Çevre Yolu’nda menfez çalışması başlatıldığından bahse konu yol 29 Eylül tarihine kadar kapalı olacaktır. Bu süre boyunca ulaşım alternatif güzergahlardan devam edecektir. Bölgedeki trafik işaret ve işaretçilerine dikkat edilmesi hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadeleri kullanıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 16:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mürsel
Mürsel - 5 ay Önce

Biz hep böyleyiz önce yol yapar asvalt yaparız.
Sonra o aavaltı bir su sistemi için keseriz.
Bir elektrik için keseriz.
Bir doğal gaz için keseriz.
Bir mörfez için keseriz.
Bunlar en başta yapılsa sonra asvalt dökülse
Ve yollarımızda yamalı olmasa olmaz mı????

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler @Mürsel - 5 ay Önce

Senin dediğin gibi yaparlarsa malı götüremezler.

Fatih
Fatih - 5 ay Önce

Bu nasıl çevre yolu çevre yolu demek bulunduğu sehri transit geçiş yolu demek degilmi yol devamlı mahalle aralarinda bitiyor maraşi bilmeyen biri 1 saatta çıkamaz o yoldan gerçi o yolu arkadas kendi arsaları degerlensin diye yaptırdi

smtkmlk
smtkmlk - 5 ay Önce

Tüh nasıl gideriz işimize maraşın en işlek caddesini kapatmışlar...

ökkeş
ökkeş - 5 ay Önce

menfez çalışması önce olmalı değilmiydi sayın yetkisizler

Odiseur
Odiseur - 5 ay Önce

Batıya hizmet yapın hep dogudakiler sandıkta sesinizi cikarmazsaniz sonu bu olur

drsn
drsn - 5 ay Önce

şaka maka bir yana poyrazın kaldırım taşlarını bile özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi . güngörün belediyesi 2 tane kaldırım taşına bütçe yok araç yok diyor...

Hacı beyzade
Hacı beyzade - 5 ay Önce

Sevgili yetkili arkadaşlar kuzey çevre yolunun güzel evlerin yanından inmesi çok mantıksız. Gölkent kılavuzdan çıksaydı çevre yolunun bir anlamı olur ve kullanılırdı.

idris Alyas
idris Alyas - 5 ay Önce

İlkdefa belediye vatandaştan önce bir şey yaptı onuda rantçılar için yaptı diyorlar belediye doğru yapmıştır

Oğuz bey
Oğuz bey - 5 ay Önce

Güney çevre olsaydı daha az masrafla yapılıp, daha kullanışlı ve işlek bir yol olmaz mıydı. Cahal cahal konuştum alleam...Böyüklerimiz daha Eyi bilir :)

kutlukbilgr46
kutlukbilgr46 - 5 ay Önce

Başı ve sonu olmayan yoldan kime ne hayır gelir. güzelevlerin yanından çıkarken 2. vitesle çıkamıyoruz. doğusu daha da facia. başı sonu olmayan yol. sarı çizmeli mehmed ağa... BİTİRİLİRSE kAHRAMANMARAŞTAKİ EN İLERİ GÖRÜŞLÜ PROJE AMA BU HALİ ÇOK BERBAT.

Maraşlı
Maraşlı - 5 ay Önce

Hoşunuza gitmiyorsa kulanmayınız

ökkeş
ökkeş - 5 ay Önce

bence maraşımıza yapılmış uzun vadeli en güzel hizmet.bu yolun gereksiz olduğundan bahseden arkadaşlar 5 yıl sonra iyi ki yapılmış bu yol diyecekler.bu arada bnm hiçbir siyasi görüşüm yok ve arsam da yok o yol üzerinde.saygılar.


SIRADAKİ HABER