Medine Tanış; 15 Temmuz, bu millete ruh kattı

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış, 15 Temmuz Destanı’nın 2. yıl dönümü nedeniyle, bir mesaj yayınladı. Tanış, 15 Temmuz Demokrasi Milli Birlik Günü nedeniyle yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Medine Tanış; 15 Temmuz, bu millete ruh kattı

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış, 15 Temmuz Destanı’nın 2. yıl dönümü nedeniyle, bir mesaj yayınladı.

Tanış, 15 Temmuz Demokrasi Milli Birlik Günü nedeniyle yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

"15 Temmuz bu ülkeyi kaosa sokmanın, iç savaşa sokmanın, bu ülkeye, bu millete, bu devlete, bu bayrağa ihanet etmenin bir hareketi idi. Darbe değil, ihanet hareketi idi. Değilse bu milletin meclisi, bu milletin Cumhurbaşkanı, bu milletin Cumhurbaşkanın köşkü, genelkurmayı bombalanmazdı.

Çanakkale ruhu, bedir ruhu gibi 15 Temmuz da bu millete bir ruh verdi. Bu ruhu biz çocuklarımıza, torunlarımıza aşılamamız ve o ruhu devam ettirmemiz gerekiyor.

Dün olduğu gibi bugün de aziz milletimiz ülkesini tehdit altında gördüğünde olağanüstü bir vatanseverlik ve kahramanlıkla bu tehdidi bertaraf ettiğini, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, ülkesi için çekinmeden canını siper edeceğini her şart ve koşulda göstermiştir.

Rabbim bir daha bu millete 15 Temmuzları yaşatmasın. 15 Temmuz’da canı ve kanı pahasına bu toprakları, bayrağımızı ve mukaddesatımızı korumak için her türlü fedakârlığı yapan şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anıyorum.”

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 10:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 4 ay Önce

hayırdır inşAllah siyasetemi başlayacak acaba medine hanım

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126