banner240

Mehmet Ceyhan'dan Nagehan Alçı'ya: Gözümde değeri olmayan bir insansınız

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Habertürk yazarı Nagehan Alçı'ya tepki gösterdiği mesajında "Bir yazısını bile okumayacak kadar gözümde değeri olmayan bir insansınız" ifadesini kullandı. Ceyhan, "Bir hekime sakın 'bunak' falan demeyin, kendinizle ilgili öyle yorumlar işitirsiniz ki, altından kalkamazsınız" dedi.

GÜNCEL 18.08.2021, 15:58
Mehmet Ceyhan'dan Nagehan Alçı'ya: Gözümde değeri olmayan bir insansınız
banner257
banner226

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı'nın kendisine yönelik ifadelerine tepki gösterdi.

Kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulunan Ceyhan, "Sayın Nagehan Alçı, bir yazısını bile okumayacak kadar gözümde değeri olmayan bir insansınız. Sizin beni neden bu kadar önemsediğinizi anlamadım. Ne yazık ki ilgiden yoksun kalmak, önemsenmediğini hissetmek böyle kötü bir şeydir. Allah yardımcınız olsun" dedi.

Ceyhan, Alçı'nın "Herhalde demans nedeniyle onun söylediklerini de unutmuş ya da yanlış anlamış Mehmet Bey" ifadesine de atıfta bulunarak şunları kaydetti:

'SİZDEN ÇOK DAHA AKILLI İNSANLAR YETİŞTİRİYORUM ÇOK ŞÜKÜR'

"Bir hekime sakın 'bunak' falan demeyin, kendinizle ilgili öyle yorumlar işitirsiniz ki, altından kalkamazsınız. Sizden çok daha akıllı olduğum bir tarafta, sizden çok daha akıllı insanlar yetiştiriyorum çok şükür. Hem işittiğim en ağır suçlama bu olsun.

***

NE OLMUŞTU?

HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’ın CDC, DSÖ, ECDC kurumlarına ilişkin görüşlerine tepki göstererek, “İsminin önünde profesör yazan bir tıp insanı Dünya Sağlık Örgütü ve bilimum uluslararası sağlık otoritesini karalıyor…” demişti. Alçı, "Sayın Mehmet Ceyhan, Dünya Sağlık Örgütü ve dünya çapında itibarlı sağlık otoritelerini sırf kendinizi haklı çıkarmak için karalayarak komplolara inanan aşı karşıtlarının eline büyük koz verdiğinizin farkında mısınız?" diye sormuştu.

Ceyhan, Alçı'ya, "Onun görüşünü merak edip de kimse kendisini aramıyor herhalde onun telaşa düşmüş. Tamamen yalan üzerine kurulu. Hiç benim söylemediğim şeyleri söylemişim gibi lanse etmiş. Hayal görüyor sanırım, psikiyatriste görünse iyi olur" yanıtını vermişti.

Yorumlar (7)
Hakan 1 ay önce
Mehmet hocaya hangi sıfatla laf edebiliyor bu kadın
Öz ede 1 ay önce
Büyük bilim insanı alçıpan hanım aplaya nasıl söz söyleyebilirsin
Millet 1 ay önce
Nagehan mehmet hocanın cevabını aynı unvanı sahip bir hoca verebilir. Sen nesin simdi. Gazeteci. Sorarsan. Haber yaparsın ama hem saygın bir insana hemde sensen buyuk insana saygısızlık yapamazsın. Bu millet yaptırmaz
Ali rahmi 1 ay önce
Nasıl bir laf sokmadır böyle. Gülmekten yarıldım
Rka 1 ay önce
Hocam cevap verme cahile, laf yetiştirme...onunla aynı seviyeye düşme...
Saygi ozyut 1 ay önce
Nagehan sen doğarken bu hoca tahlillerine bakıyordu. Çocuk aşılarını olurken de
Ali 1 ay önce
Nagihanın ne olduğu beni ilgilendirmez ama bu adamdan sinir oluyorum hergün hergün tvlerde başka kimse yokmu? bu nereden torpilli? bu kadar herşeyi biliyorsa neden çözüm bulmuyor? insanlarla uğraştığı kadar virüsle uğraşmıyor.
34°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak 04:51
Güneş 06:12
Öğle 12:30
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:54