MHP Bafra ilçe teşkilatından Başbuğ Türkeş’e kabri başında vefa

Bafra'da geçen hafta yapılan kongre ile güven tazeleyen MHP İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar ve yeni yönetimi Ankara Beştepe'de bulunan merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret etti. Ziyarette kabir başında okunan Kur'an-ı Kerim'den...

GÜNCEL 31.01.2015, 12:25
MHP Bafra ilçe teşkilatından Başbuğ Türkeş’e kabri başında vefa
banner257
Bafra'da geçen hafta yapılan kongre ile güven tazeleyen MHP İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar ve yeni yönetimi Ankara Beştepe'de bulunan merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret etti. Ziyarette kabir başında okunan Kur'an-ı Kerim'den sonra dualar edildi.

MHP Bafra İlçe Başkanı Acar, duadan sonra yaptığı açıklamada, ’’4 Nisan 1997 günü aramızdan bedenen ayrılan Başbuğumuz, liderimiz Alparslan Türkeş, her an nefes alışverişimizde bizlere yol ve baş olmaktadır. Başbuğumuz ömrünün yarım asırdan fazlasını Türk milliyetçiliği hareketine, Türk milletinin yaşadığı sorunlara ve gelişmelere vakfetmiştir. Hakk'a yürüdüğü son ana kadar da Türk milletine ve Türk dünyasına hizmet etmeye devam etmiştir. İçimizde Başbuğ sevgisi ve O'nun kararlığı, azmi, cesareti, kısaca yüreğimizde ve beynimizde “Başbuğ Türkeş şuuru” var oldukça Milliyetçi Hareket ve Ülkücü Hareket de var olacak ve muhakkak başaracaktır. Başbuğumuzu rahmet ve minnetle anıyor, mekanının Cennet olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyoruz.’’ dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?