Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Yoğurt vefat etti

Kahramanmaraş'ın Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Yoğurt hayatını kaybetti. Kalp krizi geçiren Fatih Yoğurt bir süredir hastanede tedavi görüyordu.

GÜNCEL 22.03.2020, 10:52 22.03.2020, 13:20
Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Yoğurt vefat etti

Kahramanmaraş'ın Onikişubat Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Fatih Yoğurt bu gece hayatını kaybetti. Bir süre önce kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan ve kalp ameliyatı olan Fatih Yoğurt tedavi gördüğü Kahramanmaraş Sütçü İmam Ünivesitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde vefat etti.Fatih Yoğurt'un Perşembe günü yapılan ameliyattan sonra tekrar uyanmadığı öğrenildi. Fatih Yoğurt yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Hayatını kaybeden Fatih Yoğurt'un cenazesi bugün öğle namazaına müteakip Mağral Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek.

Haber46 ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakkınlarına başsağlığı diliyoruz.

FATİH YOĞURT KİMDİR?

1966 yılında Kahramanmaraş’ ta doğdu. İlk Orta Lise Tahsili Kahramanmaraş’ ta tamamladı. İstanbul Üniversitesi Tütün Eksperleri Yüksek Okulunda Burslu olarak tahsilini tamamladı. Orta derece Almanca bilgisine sahiptir.  Vefat eden Fatih Uoğurt Evli ve 3 çocuk babasıydı.

Yorumlar (4)
Mraş 3 hafta önce
İyi adamdı Allah Rahmet Eylesin.
Vuslat 3 hafta önce
Çok iyi bi insandı.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :(
Ede 3 hafta önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Vvv 3 hafta önce
Allah rahmet eylesin