Sarallar çetesi lideri Alaattin Saral demir parmaklıklar ardında!

Eyüpsultan'da bir ofise düzenlenen operasyonda 'Saral' çetesinin lideri Alaattin Saral gözaltına alındı. Polisteki işlemleri tamamlanan Alaattin Saral çıkarıldığı adliyede tutuklandı.

Sarallar çetesi lideri Alaattin Saral demir parmaklıklar ardında!

 İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 'Sarallar' çetesi lideri Alaattin Saral'ın Eyüpsultan'daki bir ofiste olduğunu tespit etti. Alaattin Saral'ın bulunduğu ofis binasının etrafı sivil polisler tarafından çevrildi. Operasyon timleri düzenlediği film gibi operasyonla Alaattin Saral'ı kıskıvrak yakaladı.

SEDAT ŞAHİN VE SARALLAR ÇATIŞMASINDAN ARANIYORDU

Sedat Şahin grubu ve Sarallar arasındaki çatışmalara ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından hazırlanan iddianamede Alaattin Saral hakkında yakalama kararı çıkartılmıştı.

Organize Şubesi'nin geçtiğimiz hafta Fatih Ünal Koç çetesine düzenlediği operasyonda 30 kişi gözaltına alınmıştı. Soruşturma kapsamında Alaattin Saral hakkında da gözaltı kararı çıkarılmıştı. Eyüpsultan'da bir ofise düzenlenen operasyonda 'Saral' çetesinin lideri Alaattin Saral gözaltına alındı. Polisteki işlemleri tamamlanan Alaattin Saral çıkarıldığı adliyede tutuklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner235

banner154

banner224